Zadni lavice petidvirko

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

2 FError: Zajel bych si pro ne z fleku, ale problem je ze necham majland za cestu :roll:

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Mathyas píše:z GIII se mi moc sedaky krom Recar nelibi. to je uz lepsi serie. . . Ale ty Coradacky se mi libi moc. Ale stejne si myslim ze budou uzky
G3 tam vypadá v realu hoodně dobře, ale Corrado je luxusss
To že jsou trochu užší je pravda, ale dá se to různě řešit a ze všech dostupných sedaček mi přijdou nejpohodlnější - zapadneš do nich jako do Recar vepředu (a z 3dv se pak hrabeš jak bezdomovec z kontejneru)
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

uz jen ty Corradacky sehnat :twisted:

Uživatelský avatar
Nero12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nero12 »

vypadaj dobře ty Corradacky ale jak jsi již zminoval už tak se blbě leze z 3 dvířka ven,ale blbý je že když pojedem v pěti tak ten pátej si nemá kam sednout.Nemate někdo fotky GII jak tam máte dany sedačky z něčeho jiného? zajimalo by mě třeba s G3 jak to vypadá

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

Nero12 píše:vypadaj dobře ty Corradacky ale jak jsi již zminoval už tak se blbě leze z 3 dvířka ven,ale blbý je že když pojedem v pěti tak ten pátej si nemá kam sednout.Nemate někdo fotky GII jak tam máte dany sedačky z něčeho jiného? zajimalo by mě třeba s G3 jak to vypadá
vypadá to jako GII, protože zadní lavice z GII a GIII jsou uplně totožný, to jen já tam mám z GTi Edition, takže černo červený kostky...

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

praveze me se v peti jezdi blbe, auto je pak hrozne liny, jezdime tak ve trech max ctyrech a s vystupovanim by to mohlo byt v pohode, protoze mam petidvirko, sice to bude chtit znacnou davku sikovnosti vylizt ale pujde to lip jak ze tridvirka.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Yeah píše:
Nero12 píše:vypadaj dobře ty Corradacky ale jak jsi již zminoval už tak se blbě leze z 3 dvířka ven,ale blbý je že když pojedem v pěti tak ten pátej si nemá kam sednout.Nemate někdo fotky GII jak tam máte dany sedačky z něčeho jiného? zajimalo by mě třeba s G3 jak to vypadá
vypadá to jako GII, protože zadní lavice z GII a GIII jsou uplně totožný, to jen já tam mám z GTi Edition, takže černo červený kostky...
Nebo si sežeň sedačku z Venta z cca 95 a výš (možná i z Golfa) a ta má sklopnou opěrku uprostřed + opěrky hlavy a rozumný tvar - asi nej volba pokud chceš vozit i 5 lidí a lézt se z toho bude jak z origo sedačky
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Nero12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nero12 »

stoho venta mě to nenapadlo zní to dobře :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“