Odlepujicí se čalounění střechy...

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

SobiM píše:Asi tam necham ten original.Prece jen lepit koberec na strechu neni asi to pravy orechovy.. :lol: A navic strihat to podle originalu.Koberec je i tezsi...Zustane u originalu.. :)
Jasny :) I kdyz nedavno sem privezl jednoho Golfika, strecha udelana z jemnyho koberce nalepenyho na plechu a vypadalo to paradne :wink: Navic to nestrihas presne podle originalu, strihnes to zhruba a pak az to na par mistech prilepis to oriznes. Teda aspon tak sme to delali :)
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
SobiM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SobiM »

I kdyz to neni spatny napad.Nejhorsi je,ze nemam garaz a venku to delat nechci.A navic bych musel rozdelat vsechny gumy od oken a i stresniho a potom by to nemuselo uplne presne dolehnout...

Uživatelský avatar
SobiM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SobiM »

Chtelo by to sehnat nekoho,kdo to umi...

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

Já jsem řešil podobný problém. bohužel už předchozí majitel toto řešil herkulem na papír, a to nechalo fleky (zkusil jsem to zkušebně chemoprenem, ale lehce se prosák a zůstal mírný žlutý flek. Nijak jsem to tedy neřešil, celý strop jsem strhnul (látku z podkladu) a na podklad nalepil černý tenký koberec (není dobré příliš chlupatý, ten drží vlhkost a pak smrdí - zkušenost mechanika)

Tavnou pistoly bych nedoporučil, měl jsem jí v autě něco přilepeného a v létě se to odlepilo, lepidlo v těch vedrech změklo. Chemoprén drží jak přibitý.
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
SobiM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SobiM »

Nekdo mi rekl,at vyzkousim alkopren na savy material,tak nevim...

Uživatelský avatar
SobiM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SobiM »

Nasel jsem celkem zajimavy odkaz: http://www.autofashion.cz/index.php?mai ... ts_id=2868" target="_blank a mozna by to mohlo i fungovat?Co rikate?Znate todle lepidlo?

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix »

SobiM píše:A nebude se to v lete odlepovat?Treba teplem nebo kdyz otevru stresni okno?Muzu pouzit i tavnou pistoly s tema silikonovyma tycinkama?
To raději nepoužívej, já jsem s tím něco v autě lepil a v létě to bylo dole během jednoho odpoledne na přímém slunci.
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od pikachuxxx »

jak zde nekdo rekl primo na plech, tak to je dobra prasarna. kdybys to nekdy chtel sundat, tak to roztrhas. spis ti doporucuju to calouneni cele vymenit. jestli mas svetle, tak za nej das tak 200 coz je priblizne cena nejakeho lepsiho silikonu. vymena neni vubec slozita ani to netrva dlouho.

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lethal »

Thomas píše:
SobiM píše:A sundavate i ten potklad?Mam na mysli takovou ti slabou vstvu nejakeho materialu nebo to lepite na nejaky extra material ci prim na strechu samotnou? :?:
Primo na plech :wink:
Co to je za hovadinu lepit to na plech, to teda musi vypadat. Mas tam ten plastovej strop, ten sundas strhnes z toho tu latku ktera tam stejne nedrzi a nalepis tam novou. Ja to delal na rychlo chemoprenem, ted uz bych pouzil neco jinyho, chemopren prosakuje a dela zlute fleky.

Uživatelský avatar
marty007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od marty007 »

Jinak ja to lepil transparentním UHU lepidlem( taková žluto-cerna tub az 60kč)... a pohoda...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“