Problém se stěračem...

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se stěračem...

Příspěvek od fido-dido »

diRk píše:Nejak spatne mi chodi predni sterac (mam jen jeden). Kdyz vypnu packu pod volantem, tak zustane v poloze, kde zrovna je, max. se kousek pohne a zustane, tzn. ze se nevraci, tak jak by podle me mel a jak to funguje u jinych aut - oktavka, felda... kde je chyba?? nebo je todle u G2 normalka?? :roll:
co stim na konec bylo?

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se stěračem...

Příspěvek od diRk »

fido-dido píše:
diRk píše:Nejak spatne mi chodi predni sterac (mam jen jeden). Kdyz vypnu packu pod volantem, tak zustane v poloze, kde zrovna je, max. se kousek pohne a zustane, tzn. ze se nevraci, tak jak by podle me mel a jak to funguje u jinych aut - oktavka, felda... kde je chyba?? nebo je todle u G2 normalka?? :roll:
co stim na konec bylo?
este nevim, este sem s tim nic nedelal... :lol: :oops:

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

takze uz je to spraveny... vymenil sem motorek steracu za jinej... tri srouby, chvilka napeti a funguje to jak ma... tak zkousejte :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

tak to zkusim vymenit,mam taky jeden sterac ale koupenej z D komplet i s tahlem a tak pred 14 dny to zaclo nedojizdet a uz me to stve..snad mi to taky pomuze..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“