predni svetla dvouoko

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Milwall
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 07.09.2010 15:03
Bydliště: Nymburk

predni svetla dvouoko

Příspěvek od Milwall »

cau predelavam ctyrocko na dvouoko a potreboval bych schema svetel mate to nekdo ?
kdyz rozsvitim potkavacky tak nejdou a kdyz dalky tak dou potkavacky...zapeklita situace pro me :D

Milwall
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 07.09.2010 15:03
Bydliště: Nymburk

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od Milwall »

Milwall píše:cau predelavam ctyrocko na dvouoko a potreboval bych schema svetel mate to nekdo ?
kdyz rozsvitim potkavacky tak nejdou a kdyz dalky tak dou potkavacky...zapeklita situace pro me :D
jedna se o novou ele

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od vwCharlie »

jak to může být zapeklitá situace,když pro každé světlo jde o vyvedení dvou drátů z origo patice na hlavní světlomet - kostry a proudu pro dálkové. :roll:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od 11mAjA11 »

vwCharlie píše:jak to může být zapeklitá situace,když pro každé světlo jde o vyvedení dvou drátů z origo patice na hlavní světlomet - kostry a proudu pro dálkové. :roll:

mooooc zapeklitá mooooc...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od vwCharlie »

11mAjA11 píše:
vwCharlie píše:jak to může být zapeklitá situace,když pro každé světlo jde o vyvedení dvou drátů z origo patice na hlavní světlomet - kostry a proudu pro dálkové. :roll:

mooooc zapeklitá mooooc...
teď jsem si to přečetl ještě jednou a koukám,že dokonce předělává ze čtyřoka na dvou oko :D

jestli mu při tom zrovna čirou náhodou neodešel spínač světel,protože ten tak blbne,že jdou jenom parkovačky a dálky jdou jen když se páčka přidrží.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od 11mAjA11 »

vwCharlie píše:
11mAjA11 píše:
mooooc zapeklitá mooooc...
teď jsem si to přečetl ještě jednou a koukám,že dokonce předělává ze čtyřoka na dvou oko :D

jestli mu při tom zrovna čirou náhodou neodešel spínač světel,protože ten tak blbne,že jdou jenom parkovačky a dálky jdou jen když se páčka přidrží.

aaano aaano znám ....
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
AliMtx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 16.05.2009 20:18
Kontaktovat uživatele:

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od AliMtx »

Mám ten samý problém. Pokud pozorně přečtete nejde o to, že když přidržíte dálkové světla (tedy páčku), že svítí dalková,(po dobu držení páčky) jde o to že když zapnete přepínačem světla tak nesvítí potkávací, necháte v pololoze potkávacích světel a zkusíte dálkové a svítí potkávací světla. Jak píše výše. Nejsem jsi teď jistý jaký přesně je rozdíl ve staré a nové elektrice myslím že zde bude zakopaný pes. Díky za reakce

Uživatelský avatar
AliMtx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 16.05.2009 20:18
Kontaktovat uživatele:

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od AliMtx »

Může prosím někdo poradit??? Díky

Uživatelský avatar
GeorgLM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 17.05.2012 21:54
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od GeorgLM »

Řešil jsem několikrát (stará el.) na lukasu 1x myslím nedocvaklý konektor vlevo nahoře 4piny a asi3x uvnitř lukasu vyhřátý a propadlý el. pásek (podloženo a začištěno do roviny) zatím 5 měsíc bez problému. Jinak přepínání světel je na Pravé páčce! Pokud nejdou dálkové ani tlumené tak špatný spoj ve svorkovnici na vypínači světel. Třeba vám to pomůže :D
Přílohy
CAM00130.jpg
Škoda 105,125 a jiné, exGolf III 1.4, Golf II 1,6 TD,
Roomster 1,4 16V

Uživatelský avatar
AliMtx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 16.05.2009 20:18
Kontaktovat uživatele:

Re: predni svetla dvouoko

Příspěvek od AliMtx »

GeorgLM píše:Řešil jsem několikrát (stará el.) na lukasu 1x myslím nedocvaklý konektor vlevo nahoře 4piny a asi3x uvnitř lukasu vyhřátý a propadlý el. pásek (podloženo a začištěno do roviny) zatím 5 měsíc bez problému. Jinak přepínání světel je na Pravé páčce! Pokud nejdou dálkové ani tlumené tak špatný spoj ve svorkovnici na vypínači světel. Třeba vám to pomůže :D
Jinak díky za reakci mrknu se na ty kontakty a dám vědět.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“