prosím o radu..

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
ondrash_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

prosím o radu..

Příspěvek od ondrash_ »

zdravím může mi prosím někdo poradit kde může bejt chyba?nabijel sem baterku a kdyz sem ji dole dotahoval racnou tak sem si nak skrt a zajiskrilo to.a auto ted zhavi,toci,ale proste to nechytne,jako kdyby nefungovalo cerpadlo nebo byla zamrzla nafta..ale pojistka u cerpadla je dobra a nafta bejt zamrzla nemuze..je to 1.6 D.předem díky moc za kazdou radu..
VW Golf MK2 GTD
VW Golf MK7 variant 2.0 TDI DSG Highline

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

skontroluj si jsetli pri zapnutym klicku mas na tom dratku u cerpadle 12V oproti - polu. Vic nic 1,6D nepotrebuje k tomu aby chytla (tedy pokud se nepletu)

Uživatelský avatar
ondrash_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrash_ »

hele tak uz sem to nastartoval, ale furt to nechapu..ved sem drat od baterky primo do stop magnetu a hned to chytlo..nechapu teda kde je chyba.pojistky sem kontroloval(nebo ma samostatnou pojistku ten magnet?) a v pohodě a drat prerusenej taky neni..tak kdyz to tam proste vedu na tvrdo tak to funguje, nikdy predtim tohle neblblo..diky
VW Golf MK2 GTD
VW Golf MK7 variant 2.0 TDI DSG Highline

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homeless »

Elektromagnet čerpadla má svojí pojistku normálně v pojistkovce pod palubkou, nepamatuju si která to je, ale zkontroluj je znova, musels jí přehlídnout.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

mě takle blbnula pojistka na světle, nešla mi levá dálka, podle čísla sem koukal na pojistku měl jí venku a byla ok, tak sem hledal dál až mi pak napadlo skusit jinou a s jinou to šlo. takže pokud pojistka není vypálená neznamená to že je OK

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“