Elektrika u VR6

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Elektrika u VR6

Příspěvek od Baltik_VW »

Mám problémek, v dvojce mám vr6, mototr běží ale to je vše co z elektriky běží, chci dát palubku z trojky, mám i komplet elektriku co je pod palubkou a i do zadu k lampám, ale problém je v tom že přesně nevim co kam do pojistkovky, nemáte s tím někdo skušenosti? nebo aspon nějakej odkázek? díky moc :wink:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Takze dyz uz se s tim takhle delas tak dej celou eletriku i s pojistkovkou ne? jinak tady ti asi nikdo s VR6 neporadi to musis k trojkarum.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dadann »

Zkus http://www.doppel-wobber.de" target="_blank
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

odkaz asi gut aber sehr schwer :lol: musím ka kamárádce za sš, bydlela v německu tak mi to přeloží všechno, .



pojistkovku jsem dal z vr6

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

Baltik,to si ani poistkovu nemusel davat z VR6.Ja mam TURBO podopajane do povodnej G2 poistkovej skrinky.No podopajane,ja som kable z kabelaze TURBA priamo napojil na konektory G2,takze je to ako origo. :lol: :lol: ,teda ziadne napajanie kablov v polovici a tak.Inak vyhoda VW group je ta,ze sa im ani po rokoch nemenia farby kablov....t.j.ked ma G2 modry kabel na svetla(priklad)-neviem ci naozaj ma,tak aj G4,OCTAVIA...bude mat na svetlach modry kabel.

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

fakt jo? kámo tak to si mi ulehčil život ano nevíš jak :!: :D ale ještě sem se chtěl zeptat. od motoru je to v pojistkovce zapojený a zbylo tam pár volnejch míst na konektory z elektriky co je pod palubkou (páčky, topení, světla a tak.) tak to se zapojuje vždycky podle barvy kabelů do pojistkovky k těm co jsou od motoru, myslím tím nad sebe... asi se nedovedu pořádně vyžvejknout... :roll: :oops:

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

No tak,toto som asi nepochopil :lol: ,ale je to tak,ze kazdy viacpinovy konektor v poistkovej ma svoju funkciu a to:jeden je na svetla prava strana,jeden viacpinovy lava strana ,jeden viacpinovy motorova kabelaz.....ono je treba pozriet schemu a to ta potom udrie do oci :lol: VW ma velmi logicke schemy :lol: aj mne zostali niektore povodne viacpin konektory napr.zo 6timi kablami nakoniec iba s 1nym kablom.Az som potom rozmyslal ci aj ten jeden kabel neodpojim a konektor nevyhodim koli hmotnosti :lol:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

jj seženu nákresy a podle toho to nějak udělám snad to vyjde... 8) :wink:

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

To spravis urcite.Ono to chce zacat citat tie schemy a ono to pojde uz samo. :lol:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

tak jo, díky, pak dám vědět jak to dopadlo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“