tapec na šíbru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

tapec na šíbru

Příspěvek od Buresmil »

Zdarec chtel bych se zeptat tech co uz nekdy rozdelavaly šíbr jaky zpusobem se oddelava tapec. Mam novej vcetne toho plecu na kterym je nalepenej, ale nevim jak to vyndat. Osobne jsem si myslel, ze se sunda tapec strechy a pak se to nejak precvakne ale nekde jsem cetl, ze se to musi cely vyndat ven tak nevim prosim poradte nerad bych to znicil. Diky

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

jsou dva zpusoby - bud s celym sibrem, coz znamena, ze tapec nedojebes - otevres sibr a uvidis po obvodu asi 10 sroubku, vsecky je povol, zavri sibr a sundej klicku a jeji mechanismus (pod deklikem uvnitr auta, pak sibr vyndas strechou ven (zvednout, vytahnout smerem ven) s tim sibrem si nehni, jinak ho musis pak stelovat, coz neni slozity, ale napoprvy ho nesestelujes, chce to grif, ale jinak je to akce na 10 minut :-)

druhej zpusob znamena, ze muzes, ale nemusis ten tapec dojebat, je to o sikovnosti- pootevri sbr napolovic a za predni sreanu tapecu skubni, tim ho vyhaknes, vzadu pridelanej neni, pak si tapec podrz a otevri zcela sibr az do strechy a tapec vytahni dopredu. pak ho prohni (je to kozenka na plechu) a vyzuj ho z koleji :-)

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

Diky za radu asi skusim tu prvni moznost, protoze kdyz jsem to pacil na vrakacu tak jsem to delal nejak podone jako je ten druhej zpusob, ale nejak dobre to neslo. Takze to skusim jinak. Pokud to dojebu tak budu prosit zase o radu :wink: Diky

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

tak jsem to zvladnul. pro ostatni co to budou delat je potreba jeste u te kličky (z auta) odsroubovat 2 sroubky ktery drzi ten tisicihram na klicku, jinak to nezvednete. Slo to celkem hladce, i kdyz tet jde trochu stuha pri poslednim pul otoceni kdy se uz zveda do urovni strechy. Ale neni to tak hrozny. :wink:

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

Buresmil píše:tak jsem to zvladnul. pro ostatni co to budou delat je potreba jeste u te kličky (z auta) odsroubovat 2 sroubky ktery drzi ten tisicihram na klicku, jinak to nezvednete. Slo to celkem hladce, i kdyz tet jde trochu stuha pri poslednim pul otoceni kdy se uz zveda do urovni strechy. Ale neni to tak hrozny. :wink:
dyk sem to rikal : sundej klicku a jeji mechanismus (pod deklikem uvnitr auta, :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“