predbezne informace gII

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
dadamk3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.02.2011 21:00
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

predbezne informace gII

Příspěvek od dadamk3 »

dobry den chtel jsem se jen zeptat,jake interiery se daji dostat do golfaII? neco jsem cetl ze interier z golfa III . pasuje tam jeste neco?dostanu do golfa jaky koliv motor? mam proste zajem jen koupit jakeho koliv golfa II a predelat motor jeste nevim co donej dat ale uvazoval jsem o 1.8.a narvat tam interier z 3 plus sedacky vim ze to nebude sranda ale chci se do toho pustit.ma nekdo nejake rady a upravy?.omlouvam se ze jsem zalozil tema ale jsem zacatecnik na foru dik za odpovedi =)

Uživatelský avatar
honza16v
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 22.07.2009 19:20

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od honza16v »

jde všechno,ale vždycky je to otázka času a pěněz. :wink:

dadamk3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.02.2011 21:00
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od dadamk3 »

aha no rychla odpoved .-) tak dik moc.

Uživatelský avatar
honza16v
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 22.07.2009 19:20

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od honza16v »

jako palubku tam můžeš dát z G3, G4, Coradda, TTčka .Sedačky skoro to samý a motory snad všechny z koncernu, ale je to přesně o tom co píšu ,záleží na čase a peněz kolik máš :D

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od 11mAjA11 »

A jak si manuálně zručný a jeké máš vybavení dílny..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

dadamk3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.02.2011 21:00
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od dadamk3 »

ok diky moc chlapi. =)

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od Žížal »

No a pak zalezi proc to vlastne chces delat.... Dneska G3 stoji stejne jak G2, takze menit interier je zbytecne, to je levnejsi vzit trojkovy interier i s autem. Najdi si na netu navody na prehozeni palubky a pouvazuj jestli to stoji za to. G2 s hezkym interierem z dvojky je daleko lepsi nez nejaka zpastena palubka. Krome palubky se daji pouzit sedacky po prevareni. Zbytek je jiny.
Motor tam narves jakykoli - zalezi jak jsi sikovny, ale je to obdobne s interierem.
Golf real car, real fast

dadamk3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.02.2011 21:00
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od dadamk3 »

jj ja vim diky za rady:-) ano to je prava trojka stoji docela stejne ale to uz neni ono mi prijde ja jsi chci vyhrat z g2 :-)) ALE DIKY MOC CHLAPI.MOC JSTE MI POMOHLI

martyxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 01.08.2009 14:35
Bydliště: Mohelnice

Re: predbezne informace gII

Příspěvek od martyxx »

Tak to máš dosti nadšení, přeji ti aby ti hlavně vydrželo, já si dělal dvojku od šroubku a už bych to nikdy nedělal, až v důchodu :-D. Raději si ji nechám udělat a nebo si ji už hotovou koupit, tolik probémů a času a peněz pokud to chceš pořádně, já si to své dělal 2,5 roku a ze začátku to jde, práce utíká (vyvařit), ale pak to začne skládáním (zalomený šrouby atd). stane se z toho citovka, ale ten pocit z toho, až to poprvé nastaruješ. já to dělal teda komplet, motor i karoserie i nápravy, vše otryskat, nalakovat. už jsem s ním najel 8 tisíc, ale ještě se to musí vše dodělat, pořád něco dodělávat :d, ale bude zima, tak co po večerech :-D, přeji hodně zdaru :good:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“