Pření stahovačka na dveře s/bez příkou

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Pření stahovačka na dveře s/bez příkou

Příspěvek od Žížal »

Vím že se to řešilo ale nemužu to najít - co je třeba upravit u stahovačky pro příčkové dveře aby fungovala v bezpříčkových dveřích.

Mám OK stahovačku do příčkových dveří a KO v bezpříčkových dveřích a na vrakáčích jsem neměl štěstí na dobrý kousek (tu pro příčkové dveře jsem vyčistil a rozchodil a už se mi do toho nechce)
Golf real car, real fast

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

ja nevim, ale fandim ti :-)

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: Pření stahovačka na dveře s/bez příkou

Příspěvek od Jettadiesel »

Žížal píše:Vím že se to řešilo ale nemužu to najít - co je třeba upravit u stahovačky pro příčkové dveře aby fungovala v bezpříčkových dveřích.

Mám OK stahovačku do příčkových dveří a KO v bezpříčkových dveřích a na vrakáčích jsem neměl štěstí na dobrý kousek (tu pro příčkové dveře jsem vyčistil a rozchodil a už se mi do toho nechce)
Nevím,jestli ti to tam půjde.Taky jsem to zkoušel,ale ta z příček je kratší,má jinak udělané uchycení a ten pojezd je taky jiný.Já jsem sehnal jinou.Zkus uživatele PIKACHUU,ten má snad všechno.

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

z příčkovejch na bez. ti to nepude, :arrow: kratší lana a jinak uchyty

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Baltik_VW píše:z příčkovejch na bez. ti to nepude, :arrow: kratší lana a jinak uchyty
Tak tak zkousel sem to. :?
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Slova nejde se mi nelibi - sehnal jsem nove rozebral je a vycistil, naolejoval a navazelinoval, sproste pri tom nadaval a nakonec jsem zjistil ze jsou do prickovych dveri :cry: Tak je tam narvat musim protoze podruhe bych to psychicky neunesl a vetsina pouzitych stahovacek uz je zrala na nejakou peci...
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

Žížal píše:Slova nejde se mi nelibi - sehnal jsem nove rozebral je a vycistil, naolejoval a navazelinoval, sproste pri tom nadaval a nakonec jsem zjistil ze jsou do prickovych dveri :cry: Tak je tam narvat musim protoze podruhe bych to psychicky neunesl a vetsina pouzitych stahovacek uz je zrala na nejakou peci...
tak jesli máš silná nervy tak vem svářečku, flexu a předělej uchyty, možná by to pak mohlo jít? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“