Žárovka do zadních krystal lamp

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
El Burro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 04.01.2009 19:42
Bydliště: Praha-Západ

Žárovka do zadních krystal lamp

Příspěvek od El Burro »

Zdravím potřeboval bych radu jistě už to plno lidí schánělo,mám na Golfu zadní krystal lampy ty bílo červené no a jde o to že v jednom mám na blinkr normál oranžovou žárovku a v druhém byla bílá tak sem chtěl koupit oranžovovou aby to bylo stejné a blikalo oranžově jenže oni ji nikde nemají.Zkoušel sem Elit,tam mě poslali do AutoKelly.Tam ji nemají prej je to starý typ žárovek a ty v oranžové se budou blbě schánět.Nicméně k sehnaní být musí když ji v tom jednom světle mám.Jde o to že má ty drážky kterými se zasouvá do modulu přesně naproti sobě a novější vozy co mají tyto oranžové žárovky na blinky(např Felicie) mají ty drážky nesouměrně proti sobě,tyhle typy mají všude.Prosím kde v Praze nebo na Kladně by se daly koupit?Díky moc
VW Golf II 1.6TD - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=220870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 55kW - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=309057" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf III 1.6 74kW

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Žárovka do zadních krystal lamp

Příspěvek od shazzer »

Copak tam neni uplne obvykla P21W s patici BA15s resp. ve tvem pripade BAU15s ??? Pokud ne, pak byl nekdo pomerne dost pod vlivem, kdyz takovy svetlo navrhoval a doporucuju ti ho vyhodit. Pokud tam totiz mas patici BA20d tak si s barevnejma zarovkama muzes hodit masli. Kup si obycenou transparentni a na ni silikonovou barevnou puncosku.

Uživatelský avatar
honza16v
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 22.07.2009 19:20

Re: Žárovka do zadních krystal lamp

Příspěvek od honza16v »

normálně upiluj jeden zobáček co drží tu žárovku a je klid :wink: Drží to uplně normálně, sám to mám odzkoušený.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“