repraky v kapsach dveri zapojeni

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: repraky v kapsach dveri zapojeni

Příspěvek od petrpetrpetr »

tak aktiv audio system mam doma, je to systém aktivního zesilovače a vyhybky, je to všechno v té černé krabici ve které je ve dveřích repro, kabely mám doma, tak kouknu, napíšu barvu kabeláže a čísla konektorů, je to udělané tak, aby to sedělo do konvenční elektriky G2/B3. schema jsem zkousel sehnal, ale ani bentley nic nema, jestli je v elsa netusim
a jestli náš napstere zájem, mám měkčenou palubku s linkou a mfa budíky k mání, sehnal jsem teď digifiz a v modře podsvětleném provedení. petr

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: repraky v kapsach dveri zapojeni

Příspěvek od shazzer »

Jaka je v tom prosimte vyhybka? Ten reproduktor je tam jeden (obycejnej jednopasmovej) a neni na co vyhybat. Je to jen zesilovac. Vyhybka je u tohoto zapojeni prave v radiu.

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: repraky v kapsach dveri zapojeni

Příspěvek od petrpetrpetr »

gamma I a II má v sdobě vyhýbku? a kde? na konektoru radia je 8 pinu, 4 signalove a 4 0 V, 2 větve přední L a P a 2 zadní L a P
takže když chceš zapojit aktiv středobas ve dveřích s výškovýma, je třeba vyhybka, v radiu jsou pak zapojeny zase stejně všechny 4 signálové kabely, další 2 tam nikde nenajdeš., jsou so klasické vf výstupy, staré gammy se na nf výstupy a aktiv systém nezapojovaly

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: repraky v kapsach dveri zapojeni

Příspěvek od petrpetrpetr »

tak jsem si dal tu práci, namaloval schema a barvy kabelů k audio aktiv, snad ti to k zapojení pomůže. jen mi není jasné, proč jsou na výstupech k repro v palubce 3 dráty a ne jen dva. snad to tu najde shazzer a poradí. mám tu kabeláž komplet až na ty utržené kabely k dalším repro. :negative:
shazzere, kde je prosim ta vyhybka, v radiu, nebo v krabici s repro ve dveřích?
Přílohy
vw aktiv.jpg

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: repraky v kapsach dveri zapojeni

Příspěvek od petrpetrpetr »

jo a podle čísla konektorů by měly jít objednat aspoň ti samci, kteří patří zastrčit do těch aktivních krabiček :D

petrpetrpetr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 26.07.2010 10:24
Bydliště: Okolobrna

Re: repraky v kapsach dveri zapojeni

Příspěvek od petrpetrpetr »

Takže, zde se veřejně omlouvám Shazzerovi, že jsem říkal že aktiv systém využívá vf vstupů do radia, byl jsem pomýlen. Samozřejmě má gamma II i 10 pinový konektor, kde jsou piny 7-10 využity k připojení audio aktiv systému, červený konektor. Ale protože je Shazzer taky asi jen BRBLA bez konstruktivních návrhů, neb ani po měsíci mi nebyl schopen poslat schema co tvrdil, že má, hledal jsem až jsem po kouskách z fóra Corraďáků u nás i venku složil celé schema.
Má se to tak, že ve schématu ty 1,0mm2 kabely jsou k repro v palubce, ty 0,5 z každé strany jsou ro/sw oba zapojeny do T 10/5 a zbylé 4 do pinů T10/7-10 10 pol. konektoru radia. Schema jak dokreslím, dodám. Jsou dotazy? Petr

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“