schema pristrojovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
mike057
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 08.05.2010 12:05
Bydliště: Praha

schema pristrojovky

Příspěvek od mike057 »

ahoj :) nemate nahodou nekdo nebo netusite kde sehnat schema k pristrojovce na benzioveho golfa na starou elektriku? pokut mozno s mfa. zajma me jen schema ty folie. je fuk jestli motometr nebo VDO. a hlavne s otackomerem :) dekuji vsem

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od shazzer »

Jak to myslis schema ty folie? Vsak to si krasne obkreslis primo z ni, na ni zadny zaludnosti nejsou, par rezistoru a diod a externe umistenej stabilizator napeti. Navic schema pristrojovky je uvedeno na schematech jednotlivych obvodu v aute.

mike057
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 08.05.2010 12:05
Bydliště: Praha

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od mike057 »

jj uz sem si to obkreslil jenze bohuzel ta pristorjovka prosla rukama neakyho experta kterej misto rezistoru a tech diod napajel jen kusy dratu :/ a me zajmaly ty hodnoty soucastek.

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od shazzer »

aha, tak to mas snad lepsi sehnat si tu pristrojovku jinou, pac letovat na tu folii je dost narocny vzhledem k jeji maly tlousce a nizke teplotni odolnosti. Toho idiota, ktery to spachal, doporucuju dohledat a podobne jako on pracoval s HW, pracovat s nim.

mike057
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 08.05.2010 12:05
Bydliště: Praha

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od mike057 »

no idiot to evidentne byl protoze mi tu pristrojovku prodal jako raritni s check engine kontrolkou a postou mi prisla zbastlenina s vlepenou zelenou ledkou s ustrihanyma vyvodama misto puvodni oranzovy... a byla takhle doprasena... samozrejme pak prestal reagovat na jakekoliv pokusy o komunikaci... jinak letovat se da :) mam plynovou pajecku a kdyz se da na nejnizsi vykon a pracuje se s ni velmi rychle tak se folie nestaci protavit :) ale chce to hodne praxe s pajenim

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od shazzer »

Jo tak to jo, ja to samozrejme taky letoval, ale neni to nic pro zacatecniky.

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od areka »

mike057 píše:no idiot to evidentne byl protoze mi tu pristrojovku prodal jako raritni s check engine kontrolkou a postou mi prisla zbastlenina s vlepenou zelenou ledkou s ustrihanyma vyvodama misto puvodni oranzovy... a byla takhle doprasena... samozrejme pak prestal reagovat na jakekoliv pokusy o komunikaci... jinak letovat se da :) mam plynovou pajecku a kdyz se da na nejnizsi vykon a pracuje se s ni velmi rychle tak se folie nestaci protavit :) ale chce to hodne praxe s pajenim

Je to někdo z fora?

mike057
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 08.05.2010 12:05
Bydliště: Praha

Re: schema pristrojovky

Příspěvek od mike057 »

ano... uzivatel machinecz. vymlouval se ze tu pristrojovku vyndaval nekdo jinej a ze ji ani nevidel a ze at mu poslu fotky ze mi posle jinou (mela byt ze syncra 1080 a samozrejme byla 950). uz se neozval a ani neraguje na zpravy.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“