Dotaz na centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
PatasMk3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.08.2012 21:56

Dotaz na centrál

Příspěvek od PatasMk3 »

Zdravím chlapi , chtěl bych se zeptat. Mám na dvojce origo vzduchový centrál a chtěl bych to na dálku .. Dá se koupit nějaká jednotka nebo komplet předělat? Nemáte stím někdo zkušenost ? Díky :good:

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Dotaz na centrál

Příspěvek od areka »

Existuje dálka od Jablotronu a podle jejich plánku to napojíš dozadu k kompresorku centrálu. Měli jsme to tak na jednom autě a makalo to dobře. Možná to zvládne i nějaká čína za míň peněz, ale to já nevím. Jinak bych scháněl takovou dálku co umí ovládat vzduchový centrál.

PatasMk3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.08.2012 21:56

Re: Dotaz na centrál

Příspěvek od PatasMk3 »

Dobře tak díky za info ,zkusím něco najít 8) Kouknu na tu značku co jsi napsal :good:

Uživatelský avatar
Bart_NJ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 672
Registrován: 21.11.2007 09:54
Bydliště: Nový Jičín <-> Ostrava

Re: Dotaz na centrál

Příspěvek od Bart_NJ »

Je třeba si uvědomit že ve dveřích řidiče není "pneutáhlo", ale pouze spínač takže kup centrál dle libosti , namontuj pouze jeden motorek do dveří řidiče na táhlo spínače centálu a vše funguje bez problému :wink: .
Moje G2: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=151448" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Dotaz na centrál

Příspěvek od areka »

Honzo já myslel pouze ele. ovládání ke kompresorku, měl jsem za to že je všude pneutáhlo nebo jak jsi to nazval. Měli jsme to na Toledu a tam to fungovalo bezchybně.

Máš pravdu u GII je to jak jsi psal jeden řídící bez vzduchu a tři regulační - moje neznalost, toledo a GIII již mají ve všech dveřích měchy, vpředu řídící a vzadu regulační. :fool:

Alešek
Člen klubu
Příspěvky: 2
Registrován: 18.05.2013 18:38
Bydliště: Cheb

Re: Dotaz na centrál

Příspěvek od Alešek »

Čus chlapy,po druhým vykradení mého mazlíka vw jetta 1988 16 d jsem se rozhod namontovat centrál a alarm,nemáte někdo zkušenosti kam na dveře namontovat serva??Moc dík

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Dotaz na centrál

Příspěvek od areka »

Alešek píše:Čus chlapy,po druhým vykradení mého mazlíka vw jetta 1988 16 d jsem se rozhod namontovat centrál a alarm,nemáte někdo zkušenosti kam na dveře namontovat serva??Moc dík
Každý lepší výrobce má podrobně zpracovaný montážní návod kam co namontovat. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“