kontrolka brzdovej kvapaliny

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

kontrolka brzdovej kvapaliny

Příspěvek od johan765 »

zdar všetkým :) zaujmalo by ma ako je riešená kontrolka brzdovej kvapaliny kedže na nádobke je snímač a na budikoch nieje žiadna kontrolka... v poslednej dobe mi začalo bzučať mazanie ale len v rozsahu 2000 - 2500 otáčok aj to len pri vretom motore... nieje to tam náhodou dajak prepojene a nedostatok brzdovej kvapaliny znazornuje kontrolka mazania? viem znie to čudne ale ja si to už inak vysvetliť neviem kedže motor maže ako za mladých čias... za každu radu budem vdačný :)

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka brzdovej kvapaliny

Příspěvek od vesdan »

kontrolka mazání funguje jen na mazání, máš nejspíše špatné tlakové čidlo, kontakt a nebo olejové čerpadlo, možná málo oleje. Brzdovka by měla svítit jako při zatažené ručce, ale jistý si nejsem
Obrázek

johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

Re: kontrolka brzdovej kvapaliny

Příspěvek od johan765 »

dobre Ďakujem za vysvetlenie :) oleja je dosť čerpadlo by malo byť v poriadku ale pre istotu ho ešte raz vyberiem a skontrolujem lebo ten vreskot za jazdy mi ide parádne na nervy už :D

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka brzdovej kvapaliny

Příspěvek od vesdan »

jestli by nebylo jednodušší zkusit jiné čidlo, co máš za motor? Ty čidla jsou dvě, tak to na vyšší tlak bych vyměnil pro nižší, tuším to je na 1,8 kPa a dal bych místo něho na 1,4 kPa. Takhle jsem to udělal kdysi na 1,3 motoru a od té doby klid a pohoda
Obrázek

johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

Re: kontrolka brzdovej kvapaliny

Příspěvek od johan765 »

mám 1,8 RP pred smrťou :D takže pokusim sa prehodiť to čidlo nech to prestane vrieskať :) a Ďakujem za radu :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“