volant tuning tisícihran

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
AJET0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

volant tuning tisícihran

Příspěvek od AJET0 »

Zdarec lidi, prosím, potřebuju radu. Koupil sem z G3 viktor s nábou na mou G2 r.v.91 a nevím jestli tam je stejnej tisícihran, ale mám pocit, že na té G3 je větší než na G2 ´91. Neuměl byste mi někdo poradit?

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

G2 má malej i velkej ( stejnej jako G3 ), musíš se podivat co tam máš.

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homeless »

Rok 91 by měl mít už ten velkej tisícihran, pokud bys měl ale ten malej, stejně je to řešený redukcí, tak jí stačí sehnat.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

je tam takov¨á přechodka, něco jako vymezení který se dá srazit, aspon takle sem to měl....? :roll:

Uživatelský avatar
AJET0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AJET0 »

jj, díky moc za rady, mám tam tu redukci, jen sem byl nějak zblblej, protože sem měl jeden golf z roku 87 a ten to měl ještě bez redukce. Tohle tam půjde. No, ale bude ještě zajímavý to auto zajistit aby se tam nikdo nedostal a volant mi nešlohl. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Asi ne, co? Ale když není garáž a musí se parkovat na ulici, je to fakt síla. Každou chvíli sem přišel k autu a bylo odemčený. Tak sem sehnal takový plíšky originál černý pod kliky (jen pod tu část jak tam sou zámky) ale sehnal sem jen jeden. Kdybyste to náhodou někdo měl a prodával nebo o tom aspoň věděl, budu rád za info. tel. na mě je 602/551755. Sem přes týden v Českých Budějovicích o víkendech v Jihlavě. Dík a mějte se

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“