Delená zadná lavica z mk3 3dver do mk2 5dver

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Kamikazee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 16.06.2013 16:15

Delená zadná lavica z mk3 3dver do mk2 5dver

Příspěvek od Kamikazee »

Prosím vás o radu a trochu mi to aj horí a som šmatlák v hľadaní. :?
Mám možnosť kúpiť sedačky z mk3 a viem, že predné budem prevárať ale ako to je so zadnou lavicou? A tie mk3 sedačky sú z 3dverka delené a ja mám lavicu celú, tak tam bude o jeden úchyt na spodku viacej? A horné šroby budú ok?

Ďakujem za každú radu. :)

Kamikazee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 16.06.2013 16:15

Re: Delená zadná lavica z mk3 3dver do mk2 5dver

Příspěvek od Kamikazee »

manuálne som to prehľadával a tu je spomínané, že 5 a 3dver má rovnaké sedačky tak s tým by som si teraz hlavu nelámal
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... iii+do+gii" onclick="window.open(this.href);return false;

A tu som ešte našiel niečo k tomu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=119&t=43841" onclick="window.open(this.href);return false;
Musel by som privariť na podlahu držiak operadla ale spodok vyzerá, že si sadne v pohode. Ale videl som video kde ešte priváral aj o blatníky príchytky.

Viete ma prosím nejako uviesť na správnu cestu? :D

Uživatelský avatar
Jencek7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 241
Registrován: 28.03.2013 09:02
Bydliště: Zlínsko

Re: Delená zadná lavica z mk3 3dver do mk2 5dver

Příspěvek od Jencek7 »

je to jak píšeš, sedák je bez problému, na opěradla musíš do golfa navařit úchyty z g3, dát delší šrouby na zajištění opěradla nahoře (to nevím jistě, ale sehnal jsem si je taky) a upravit boční plasty v kufru pro repro, tak jak je to vidět na fotce, taky se na sedáky chystám, ale zatím není čas
Přílohy
rearbench006xp1.jpg
DSC_1193.jpg
VW Golf mkII
Obrázek

Kamikazee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 16.06.2013 16:15

Re: Delená zadná lavica z mk3 3dver do mk2 5dver

Příspěvek od Kamikazee »

Sakra, nerátal som s tým, že budem musieť rezať z tých plastov. :D ďakujem veľmi pekne za odpoveď. :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“