Zapojení voltmetru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
dejvidusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 23.02.2015 09:52

Zapojení voltmetru

Příspěvek od dejvidusic »

Možná si o mě někdo řekne že su vůl.Koupil jsem si tenhle voltmetr...http://www.asc-tuningimports.cz/product ... voltm/4656.." onclick="window.open(this.href);return false;.

Červený a a černý drát ze zadu je na osvětlení budíku to jemi jasný dál tam jsou další 3 kontakty s označením (+,-,S)Když dám +,- na baterku nebo altík tak vždy ukazuje 9V dokonce i na nabíječe jakmile zapojím zdířku s označením S(nemám tušení co to je)
na plus tak se rafíčka přetočí na max jamile jí dám na minus tak ubere na nějakých 6V.Zkoušel jsem snad každou kombinaci a zatím nic..rozbitý to snad být nemůže jestly to někdo někdy zapojoval tak poradte budu velmi rád.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Zapojení voltmetru

Příspěvek od lister »

nebude to S na kalibraci ? asi bych zkusil 5-10k potenciometr mezi +,- a S

http://static1.tme.eu/products_pics/c/d ... 104022.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

jeden krajní kontakt na +, druhej krajní kontakt na - , prostřední kontakt na S, otáčením potenciometru si nastavíš rafičku budíku na takový napětí jaký máš v autě, nebo si aspoň myslím, že by to tak mohlo být.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

dejvidusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 23.02.2015 09:52

Re: Zapojení voltmetru

Příspěvek od dejvidusic »

Kde mám ten potenciometr vzít?Koupil sem si ješte budík teploty oleje k tomu mám čidlo ten jede ok,ale k tomu voltmetru mě nic nedaly rozbitý to taky nemůže být,ale včera jsem to ješte promeřoval multimetrem budík ukazuje 10v a multimetr mi ukazoval 13.8v na těch stejných drátech jak mám budík tak su z toho jelen :oops:

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Zapojení voltmetru

Příspěvek od lister »

zkus to někde v okolí kde prodávají elektrosoučástky, opraváři domácího elektra atd. případně na internetu gme.cz, ges.cz, vpcentrum.eu ale poštovný bude několikanásobně dražší než ten potenciometr..
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“