Zadní stahování oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Zadní stahování oken

Příspěvek od kokyn »

Zdravím, nemáte někdo fotku jak vypadá elektrické ovládání zadních oken u 5-dvéře? Našel jsem to v tomto stavu a trochu se bojím, že předchozí majitel tam samodomo udělal díru pro tlačítko a zničil tim tapec :/ má to nějakou krytku nebo jak? :) díky za rady
Přílohy
P1000391.JPG

Uživatelský avatar
maresl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 06.10.2015 08:54
Bydliště: JH

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od maresl »

mám za to co jsem dosud viděl, že ovládání oken je jen ve středových panelu, takže bych řekl, že je to nějaký samodomo.. třeba se mýlím :)

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od mikii »

Sice jsem na 5dv nikdy neměl ale myslím že by tam měl být rámeček v tapecu a vypínač v rámečku. Ale moudřejší mě kdyžtak opraví.

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od kokyn »

Snažil jsem se hledat po netu, koukal do etky (pouze webová verze), ale nic jsem nenašel :/ Ted jde o to, jestli se elektrické stahování zadních oken vůbec dělalo? Pokud ano, tak by tam ten ovladač měl někde být :/

Jinak Mikii, moc pěkný auto, pročetl jsem to včera komplet cely :) tu klimu si rozchodil? v motoru mám od klimy kompresor, hadice všechno, ale na palubce chybí jakýkoliv ovladač, tak se děsím, jestli předchozí majitel taky samodomo nezasahoval, nebo před prodejem nerozprodal ovladače :/ zjistim, až sundam palubku :/

UPDATE: našel jsem :) http://www.volkswagen-classic-parts.de/ ... 386ac.html" onclick="window.open(this.href);return false; :) :)

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od mikii »

Tady máš foto. číslo dílu je 191 919 550. Klimatizaci mam funkční ale potřebuji upravit jednu hadici. Ale k tomu už nedojde protože budu dávat original velkej intercooler. Ale klimu si schovám kdyby někdy. Jinak palubku nemusíš sundávat. Stačí oddělat ten panel ovládání topení. Pokud tam vedou do toho ovládání uvnitř hadičky na podtlak tak tam klimu máš. Ta klima v golfu je jednoduchá. Elektriku jsem si dělal sám a nic na tom není. Jinak díky jsem rád že se auto líbí. :wink:
Přílohy
191919550.jpg

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od kokyn »

mikii píše:Tady máš foto. číslo dílu je 191 919 550. Klimatizaci mam funkční ale potřebuji upravit jednu hadici. Ale k tomu už nedojde protože budu dávat original velkej intercooler. Ale klimu si schovám kdyby někdy. Jinak palubku nemusíš sundávat. Stačí oddělat ten panel ovládání topení. Pokud tam vedou do toho ovládání uvnitř hadičky na podtlak tak tam klimu máš. Ta klima v golfu je jednoduchá. Elektriku jsem si dělal sám a nic na tom není. Jinak díky jsem rád že se auto líbí. :wink:
Díky, takovej kus plastu a chtěj za to peněz :D :D nebo spíš doprava je dvakrát dražší než ten dílek samotnej :D palubka půjde ven tak jako tak, auto je na komplet rekonstrukci, takže teď spíše sonduju co mi chybí za díly a co dokoupit :)

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od mikii »

No kdyby jsi chtěl něco ke klimě tak mám v podstatě dvě kompletní. :wink:

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od kokyn »

mikii píše:No kdyby jsi chtěl něco ke klimě tak mám v podstatě dvě kompletní. :wink:
o víkendu se snad konečně dostanu k autu, tak to prolezu, zjistim jak na tom je a dám vědět pokud bych potřeboval něco odkoupit :)

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zadní stahování oken

Příspěvek od kokyn »

Tak nějaký trubičky tam vedou, ale kompletní to není, chybí i chladič, takže po rozebrání zjistim co a jak. Do toho jsem při výměně rozvodů zjistil, že alternátor má prasklej držák a strhli jsme šroub na řemenici tlumiče. Nějaký rady jak jí zaaretovat, aby se dali ty tři šroub odmotntovat? :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“