Jdou budíky z Passata B2 do G2??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
waynek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem, Liberec
Kontaktovat uživatele:

Jdou budíky z Passata B2 do G2??

Příspěvek od waynek »

Ahoj klucíí, prosím vás, vyznáte se někdo lépe než já? jdou budíky B2 do G2?? Chtěl bych budíky s otáčkoměrem, ale hledat jen mezi golfi je málo, dyby se k tomu přidal další typ vozu bue větší možnost a hlavně známý je má, ale není možnost to odzkoušet, jelikož je to kus cesty. Dík za každou radu.

Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

Re: Jdou budíky z Passata B2 do G2??

Příspěvek od panda »

waynek píše:Ahoj klucíí, prosím vás, vyznáte se někdo lépe než já? jdou budíky B2 do G2?? Chtěl bych budíky s otáčkoměrem, ale hledat jen mezi golfi je málo, dyby se k tomu přidal další typ vozu bue větší možnost a hlavně známý je má, ale není možnost to odzkoušet, jelikož je to kus cesty. Dík za každou radu.
jj,taky jsem shanel z B2,ale nenasel jsem nic.vypadaji stejne co jsem koukal v jedne zaparkovane B2.
nevim jak s el.ale je to taky druha generace tak si myslim ze by to melo byt stejne pac kazdy rozdil neco stoji-kdyby nahodou mel jeste jedny z diesla s otackomerem,na novou el.tak na me mysli :D

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

tam záleží jesli je to nová nebo stará elektrika tušim, a z toho pašíka jsou delší. jedny doma mám s otáčkoměre a i s kabelama k pojistkovce. jsou odskoušený kdyby si měl zájem tak mi napiš SZ :wink:

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

jsou stejny.rozdil je mezi tou elektrikou.mam B2 87 a el.porad stara,2 stekry
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“