polepi budiku za 500kč na jakykoliv auto

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

polepi budiku za 500kč na jakykoliv auto

Příspěvek od xxMIKExx »

tak sem narazil na tento odkaz a ty ceny si myslim nejsou špatny,ja si určite objednavam http://budiky.unas.cz/produkty.htm" target="_blank
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

No já myslím, že to co tady tehdy nabízel Arnie tady, by bylo lepší, ne? Zvládneš to udělat doma sám, jen to vytiskneš na nějaké lepší tiskárně třeba na fotopapír a nalepíš to na ty budíky... Rozdělat je musíš tak či tak... A máš to téměř zadarmo. Já při té příležitosti vyměnil i indikační LEDky. Viz:
Přílohy
budi.jpg
budi.jpg (33.22 KiB) Zobrazeno 1259 x

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxMIKExx »

jo jenže když sem chtel na svoje tak nic,každej tady shani naky polepi a nikde nic,ja si to udelat neumim,pc moc nerozumim,to se radši budu hrabat v aute 8) ,a na obič fotopapiru??zajak dlouho to vybledne od slunka???moc dlouhy trvani to nebude mit ne??
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

xxMIKExx píše:jo jenže když sem chtel na svoje tak nic,každej tady shani naky polepi a nikde nic,ja si to udelat neumim,pc moc nerozumim,to se radši budu hrabat v aute 8) ,a na obič fotopapiru??zajak dlouho to vybledne od slunka???moc dlouhy trvani to nebude mit ne??
Tak to ukáže čas... A jaký bys potřeboval?

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxMIKExx »

16v
Přílohy
P1010007.JPG
P1010007.JPG (39.11 KiB) Zobrazeno 1198 x
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

Aaaaha... No... Tak já bych se pokusil ti něco vyrobit... Ještě mi řekni, jak by sis to zhruba představoval, aby to vypadalo, jestli něco po vzoru mého ciferníku nebo něco od Arnieho... Všechny dělat nebudu, aby to pak nikdo nechtěl. Tak si řekni. A spěcháš na to?

Uživatelský avatar
dejvGTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jizni morava

Příspěvek od dejvGTi »

Bastard píše:Aaaaha... No... Tak já bych se pokusil ti něco vyrobit... Ještě mi řekni, jak by sis to zhruba představoval, aby to vypadalo, jestli něco po vzoru mého ciferníku nebo něco od Arnieho... Všechny dělat nebudu, aby to pak nikdo nechtěl. Tak si řekni. A spěcháš na to?
muzes prizpusobit ty svoje na budiky z trojky?? ty s tema znakama vw jsou dobre!!

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxMIKExx »

nespecham,no libilo by se me bilej podklad,čisla stejny jak origo,stupnici modrou jak maš na hodinach aj čarky stejny s kroužkem a misto toho 1000rpm tam dat nakym peknym pismem červene 16v :wink:
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

Dejv: Nevím, jak vypadají budíky v G3 :oops: Kdybys mi poslal foto, pokud možno co nejdetailnější, tak bych byl možná schopen něco ukuchtit, na G2 není problém, tam použiju Arnieho předlohu, protože jenom ty svoje hodiny jsem dělal asi 4 hoďky... Ten program sem viděl poprvé v životě a už sem to zase zapomněl :twisted: :P Jo a nebylo by od věci nějak šikovně zakótovat velikosti těch budíků, abych měl nějakej reálnej základ. Hlavně průměr těch budíků.

Mike: Nooo, tak já se pokusím zítra k večeru něco udělat, tak pak se ozvu. Ještě jestli jsem to správně pochopil - font písma stejný jako origo, kroužek kolem cejchování tak jako já a čárky taky jako já + modrý podbarvení té stupnice na tacho a na otáčkoměru červenou od cca 7000rpm, jo?

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxMIKExx »

jojo,přesne tak,to červeny pole muže byt od 7tis,a ješte jak maš na tech hodinach ty dva vw tak tam bych chtel to červeny 16v nakym tym peknym pismem pokud by to šlo,muže to byt aj vetši
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

xxMIKExx: Mohlo by být? :arrow: :arrow: :arrow:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

Ehhh. Zapomněl sem na kroužek... No ale ten až zítra nebo teda dneska večer... Teď už na to nemám síly... A čísla lepší nebudou, protože sem nesehnal lepší font...

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxMIKExx »

:999: krasaaaaaaa,tak nak sem si to představoval,no super,ty čisla sou v pohode!!!a přemyšlim estly ten kroužek tam dat,vypada to dobře aj bez nej,udelals mi mocc radost,fakt diky,pak až bude aj otačkomer tak to sem dej oboje,pak se domluvime co za to :wink:
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxMIKExx »

jo a ješte vim že se debatovalo že je tam nakej rozdil v motometr a vdo???v počitadle??jo a to 950 pod tym km/h tam mužeš prosimte smazat???
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

950 smažu a motometr a VDO byl rozdíl v číselníkách, kdy jeden z nich měl spodní počitadlo zarovnaný vpravo... Tzn. místa nejnižšího řádu byla pod sebou. Jinak momentálně se mi vysr**ly fonty, takže musíš chvilku počkat, až to spravím... Místo čísel s rychlostí tam mám obdélníčky...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“