palubka do g2

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
kudyvr6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha- no přece doma
Kontaktovat uživatele:

palubka do g2

Příspěvek od kudyvr6 »

Jakou palubku dostanu nejlíp do g2?? a jak se musí předělat kdyžtak někdo nějaké foto? díky :roll:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

nejlip tam dostanes palubku z G2 logicky :roll: jinak s minimem uprav tam jde z Corrada nebo Toleda myslim a pak samo G3 a v podstate tam s upravama narves kdejakou palubku u vsech jinajch nez originalni budes muset nejaky veci predelavat takze ve finale je to uplne jedno zalezi spis jaka se ti libi. :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Bastard »

Nějakým způsobem tam jde nacpat i z Fóbie http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=124004" target="_blank

Uživatelský avatar
kudyvr6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha- no přece doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kudyvr6 »

už sem viděl i jednu upravenou palubku flexou ořezanej ofuk okna, pak i plast kolem volantu..Takže kdbych chtěl z corrada tak jaký upravy by mě čekali nevíte náhodou někdo ?

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Nakonec přídete na to že origo má něco do sebe, taky sem chtěl z G3, ale Golf 2ka je kouzlo samo o sobě, tak proč bych do ní rval něco ninýho. GTI má krásnou palubku 8) U němců se ani neměněj, ty už na to dávno přišli, a že Oni uměj. :wink:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

Bastard píše:Nějakým způsobem tam jde nacpat i z Fóbie http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=124004" target="_blank

koukám že kluci z chorvatska se taky pěkně činěj.... :D

Uživatelský avatar
kudyvr6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha- no přece doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kudyvr6 »

taky tam chci origo ale dostat tam budíky z g3 to je těžký...nebo kdyby ste někdo věděl jak na to ?

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

jinač dával sem tam z G3 a jsou tam docela v poho upravy, nic zas tak složitýho. mám i pár fotek kdybys chtěl

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Nejjednodušší je Toledo nebo Corro (to mám já tak se ptej na problémy) a pak G3 (osobně mi přijde že tam esteticky moc nesedne) no a následují další stroje ale to užý je fakt složitější.

Toledo a Corro mají velké plus že jsou na stejném základu jak Golf2 - takže pokud máš novou elektriku jen přehodíš budíky a už to chodí (základ drobnosti je třeba přehodit v konektorech) a jestli máš starou elektriku je celkem easy udělat redukci.

Vždycky palubovku ořezáváš podle okna G2 má jinak tvarované okno, drbeš se s topením (fakt zábava) a laboruješ jak tam nabastlit budíky aby si sedly (dát tam golfí budíky a dořešit to molitanem je podle mě kapečku OUT), řešíš středový tunel a různé detaily (Corro a Toledo mají náhon na tacháč uprostřed palubky a ne na straně jak Golf a ve VW neudělali díru na sprrávným místě :? ).
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
kudyvr6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha- no přece doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kudyvr6 »

Žížal píše:Nejjednodušší je Toledo nebo Corro (to mám já tak se ptej na problémy) a pak G3 (osobně mi přijde že tam esteticky moc nesedne) no a následují další stroje ale to užý je fakt složitější.

Toledo a Corro mají velké plus že jsou na stejném základu jak Golf2 - takže pokud máš novou elektriku jen přehodíš budíky a už to chodí (základ drobnosti je třeba přehodit v konektorech) a jestli máš starou elektriku je celkem easy udělat redukci.

Vždycky palubovku ořezáváš podle okna G2 má jinak tvarované okno, drbeš se s topením (fakt zábava) a laboruješ jak tam nabastlit budíky aby si sedly (dát tam golfí budíky a dořešit to molitanem je podle mě kapečku OUT), řešíš středový tunel a různé detaily (Corro a Toledo mají náhon na tacháč uprostřed palubky a ne na straně jak Golf a ve VW neudělali díru na sprrávným místě :? ).
mě by se tam líbyla z corra.. stačí jí teda přizpůsobit okolo okna..co se musí upravovat na topení..nemusí se z tý palubky snad nic řezat?

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Musíš uříznout předek podle okna a udělat vybrání podle A-sloupků. Pak musíš dořezávat všechny spodní plasty a polička apodle toho jestli použiješ středový tuel z Corra nebo upravíš G2 tak se dořezává i ten.

Topení - vezmeš ten plastový domeček co je kolem radiátoru, ořežeš ho a nějak z něj vytaháš hadice (dobré jsou staré z vysavače k jednotlivým prduchům. Trubky z G2 nevedou tamkam potřebuješ a origo z Cora zas počítají s topením jinde. Taky se musí ten obal radiátoru řezat tak aby tam vešlo rádio a vůbec celá středová část.
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Kluci kdyz uz jsme u Toho ...ma nekdo nebo nevideli jste o Palubce z G4 do G2 jestli to tam jde ? :lol:

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

taky tam jde palubka z passata B3/B4
NÁHRADNÍ DÍLY A TUNING DÍLY, DOPLŇKY:

WEB: VWSHOP.CZ, TATECHNIX.CZ, SERVISDECIN.CZ - http://www.vwshop.cz, http://www.tatechnix.cz, http://www.servisdecin.cz
MAIL: servis@autokluby.cz
TEL: 735 09 09 79

Uživatelský avatar
martinvr6
Profík
Profík
Příspěvky: 1069
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Příspěvek od martinvr6 »

BADBOYSFAMILY píše:Kluci kdyz uz jsme u Toho ...ma nekdo nebo nevideli jste o Palubce z G4 do G2 jestli to tam jde ? :lol:
ja to videl mel tam i navigaci ale me se to osobne vubec nelibi
coming soon...
Obrázek

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

pajice píše:taky tam jde palubka z passata B3/B4
Pasatí palubky jsou podstatně širší, takže to asi pujde, ale bude to maximální drbačka. Zkracovat palubku na šířku a pak zakrývat spoje :roll:
Golf real car, real fast

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“