Světla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Světla

Příspěvek od Medour »

Tak mi nejedou potkávačky, ale dálkový jedou, kde mám hledat chybu?
No pak mi nejede levé zadní světlo a levá přední parkovačka a pak taky couvačky. Taky mi nejde stahování oken, ale to si myslím není zas až tak důležitý, nejhorší jsou ty světla.
Neví někdo kam kouknout? Žárovky jsou v pořádku.

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla

Příspěvek od Phoenix »

Medour píše:Tak mi nejedou potkávačky, ale dálkový jedou, kde mám hledat chybu?
No pak mi nejede levé zadní světlo a levá přední parkovačka a pak taky couvačky. Taky mi nejde stahování oken, ale to si myslím není zas až tak důležitý, nejhorší jsou ty světla.
Neví někdo kam kouknout? Žárovky jsou v pořádku.
Pojistky? Nebo pak už jen jít po vedení a měřit.
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
ukro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ukro »

u tech parkovacek bych kouk na pojistku jestli je vpoho a nejde tam napeti tak vypinac nebo kabely u zpatecky pojistka nebo cidlo no a nebo vedeni!

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

1. žárovky---u potkávaček jestli fungují na jiným autě (bratr měl problémy s el a potkávačky mu to zrušilo jsou tam dvě vlákna to jedo bylo v řiti asi nějaký přepětí to druhý v poho takže dálkový normálně jeli)
2. pojistky
3. proměřit jestli jde do kablů šťáva, pojistkovku jestli tam není nějakej problém... taky spínačka může být v řiti..
K těm zpětným...mrkni na převodovce na čidlo jestli spíná, pak propoj ty drátky a měli by se rozsvítit když ne tak hledat problém jinde, spínačka, kable, kontaty...

Je to děs ta el mě to taky nějak blbne :evil:

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

ta pulka auta, ktera ti nesviti, by mela byt skrze spatnou pojistku - stalo se mi to samy, vymenil sem pojistku a oukej... Ted koukam do chytre knizky - tlumeny svetla maji taky kazde svoji pojistku... zkus zkouknout pojistky, uvidis na cem ses... :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“