Spinac mlhovky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Spinac mlhovky

Příspěvek od Stepix »

Cau kluci, jelikoz G2 a elektrika je pro me spanelska vesnice, poradte mi, jak, nebo co a kam se ma zapojit na spinaci mlhovek tak aby svitila kontrolka?? diky moc

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinac mlhovky

Příspěvek od Adams »

sorry ze ti zneuzivam tematu,ale nechci zakladat dalsi.
Mam siroke narazniky.ale ty diry na mlhovky mam zaslepene.Jake je reseni pri zastavbe mlhovet?Novy naraznik nebo vyriznout ty zaslepky?

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinac mlhovky

Příspěvek od Stepix »

no tak, nerikejte, ze tu nejsou nejaci znali aktivisti :-)

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Spinac mlhovky

Příspěvek od boobika »

Stepix: myslíš jako tu kontrolku co je dole ve vypínači mlhovek?
pokud jo, tak z kontaktu 31 na vypínači vede bílo-hnědý drát na ukostření, na 83 vypínače vede žluto-šedý drát od 10. pojistky (15A). další dráty jsou už jen pro napájení předních (83a), zadních mlhovek (83b) a podsvícení vypínače (58b).

Adams: sice jsem mlhovky ještě nemontoval, ale když se ta dívám jak tam jsou, tak bych to tipnul na řezání díry.
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinac mlhovky

Příspěvek od Stepix »

:-D napis to jako pro debila, nejlepe obrazek co a kam, a co hlavne, nezapojuju to v G2 :-(

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Spinac mlhovky

Příspěvek od boobika »

Stepix: když to nezapojuješ v g2, tak proč se ptáš na elektřinu g2???

no ale to neva. předpokládám, že máš vypínač mlhovek z g2, když ho otočíš abys viděl kontakty, tak bys tam měl mít u každýho kontaktu číslo (takový jaký jsem psal výš). aby svítila kontrolka, musí být kontakt 31 na vypínači ukostřen. zbytek propojení už je pořešený v samotným vypínači. samozřejmostí je připojený plus od pojistky pro napájení mlhovek.

pokud nemáš ani g2 vypínač a je to na něco jiného, tak pořád platí, že kontrolka musí být na jedné straně ukostřená a druhé zapojená na kontakt, kde se po sepnutí vypínače objeví 12V. takže pokud umíš měřit s multimetrem, musíš to zapojit
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinac mlhovky

Příspěvek od Stepix »

boobika píše:Stepix: když to nezapojuješ v g2, tak proč se ptáš na elektřinu g2???

no ale to neva. předpokládám, že máš vypínač mlhovek z g2, když ho otočíš abys viděl kontakty, tak bys tam měl mít u každýho kontaktu číslo (takový jaký jsem psal výš). aby svítila kontrolka, musí být kontakt 31 na vypínači ukostřen. zbytek propojení už je pořešený v samotným vypínači. samozřejmostí je připojený plus od pojistky pro napájení mlhovek.

pokud nemáš ani g2 vypínač a je to na něco jiného, tak pořád platí, že kontrolka musí být na jedné straně ukostřená a druhé zapojená na kontakt, kde se po sepnutí vypínače objeví 12V. takže pokud umíš měřit s multimetrem, musíš to zapojit
to jsem potřeboval, díky moc :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“