HELP! Kaluž vody v autě...

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

HELP! Kaluž vody v autě...

Příspěvek od diRk »

Tak sem dneska krasne umyl auto, kouknu dovnitr a pod nohama zadnich pasazeru je total promocenej koberec! vody tam bylo az moc, vysal sem to vysavacem, ale otazka zni - odkud se tam ta voda dostala?? co mam utesnit??
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
IvanPlzeN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP! Kaluž vody v autě...

Příspěvek od IvanPlzeN »

diRk píše:Tak sem dneska krasne umyl auto, kouknu dovnitr a pod nohama zadnich pasazeru je total promocenej koberec! vody tam bylo az moc, vysal sem to vysavacem, ale otazka zni - odkud se tam ta voda dostala?? co mam utesnit??
stejnej problém - vw jeta 87

Uživatelský avatar
IvanPlzeN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP! Kaluž vody v autě...

Příspěvek od IvanPlzeN »

diRk píše:Tak sem dneska krasne umyl auto, kouknu dovnitr a pod nohama zadnich pasazeru je total promocenej koberec! vody tam bylo az moc, vysal sem to vysavacem, ale otazka zni - odkud se tam ta voda dostala?? co mam utesnit??
stejnej problém - vw jeta 87

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od BigYoeKing »

to mam presne stejny a auto je uplne zdravy

Uživatelský avatar
shaity
Závodník
Závodník
Příspěvky: 619
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaity »

Hele já mám to samý:c)))))napadá mě těsnění kolem oken....nebo ucpanej odtokovej kanálek hm???

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

Je naprosto normální, že voda protéká skrz dveře po okně a odtéká spodem dírama ve dveřích. Máte li problém s vodou vevnitř pod nohama, tak v první řadě si zkontrolujte fólii pod tapecem jestli je dobře přilepená, ta za to může. Je dobré posadit jednoho kolegu do auta a lít vodu po oknech až najde kudy to tam teče. Může to být jen nepatrný pramínek a za chvíli je tam louže.

Uživatelský avatar
xtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od xtom »

jj, zkontrolovat folie pod tapecem a taky tu gumu dole kolem dveri. Ja ji mel naprasklou a jak to vytejkalo dverma, tak to pres tu gumu teklo trosku na jedny strane dovnitr. Gumu jsem opravil a sucho ikdyby chcalo jak z konve :lol:

Uživatelský avatar
Jerry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry »

Taky bych řek, že s největší pravděpodobností to je tím igelitem pod tapecem. Na to testování ani nejsou potřeba dva lidi, stačí otevřít dveře a lít vodu na okno a uvidíš, kudy to teče.
Jinak vypadá to, že ty fólie nejsou nic extra, taky mně tam takhle minulej rok zatékalo, utěsnil jsem to a teď tam už zase začíná téct, tak budu muset utěsňovat znova. :(

Uživatelský avatar
shaity
Závodník
Závodník
Příspěvky: 619
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaity »

U těch foliíí jde o to jak jsou nalepený...to origo lepidlo nebo co to je drží jenom napoprvý jak se s tím jednou hejbne je to v prd**** ...takže ač to zní a asi i vypadá jak prasárna největší já to oblepil silikonovou izolačkou a v pohodě:c)))jakko myslím ten igelit:c)))

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

koupil jsem velkej igelitovej pytel (20,-) a udělal je znova (ty igelity) nalepil je oboustrannou a je po problemu :-)

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

A nebo otevřít dveře povolit tu matku na tom čpuntu jak se zaklapávají dveře a posunout ho kapku dovnitř... taky jsem měl kaluž vody v autě...

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

Vecernicek píše:A nebo otevřít dveře povolit tu matku na tom čpuntu jak se zaklapávají dveře a posunout ho kapku dovnitř... taky jsem měl kaluž vody v autě...
Todle neee, takhle uz sem ty dvere "utesnoval", ale problem s vodou se objevil az par mesicu po tedle uprave... :wink: videl bych to fakt na tu folii...

Nemuze to tyct i pres sibr?? :?
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

diRk píše:
Vecernicek píše:A nebo otevřít dveře povolit tu matku na tom čpuntu jak se zaklapávají dveře a posunout ho kapku dovnitř... taky jsem měl kaluž vody v autě...
Todle neee, takhle uz sem ty dvere "utesnoval", ale problem s vodou se objevil az par mesicu po tedle uprave... :wink: videl bych to fakt na tu folii...

Nemuze to tyct i pres sibr?? :?
Muže... otevři šíbr a nali do těch kanálků vodu. mělo by to odtýct pokud ne...drátem pročistit :wink:

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

Jak už bylo řečeno - voda dovnitř teče krz dveře a šíbr. U dveří jde o ten igelit (často vytvrdlej a popraskanej), u šíbru zase o ucpaný hadičky. A louže se v autě udělá, pokud sou ucpaný odtokový kanálky (nejlepší je, dokud je tam ta voda, lehnout pod auto a ty kanálky prošťouchnout)
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“