tisícihran na volantu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

tisícihran na volantu

Příspěvek od majkl02 »

Čau, chtěl jsem se zeptat jak poznám jakej mám tisícihran na volantu? jako jestli velkej nebo malej. Rozdělovalo se to podle roku výroby? Jestli jo, tak mě please napište do nebo od jakýho roku byl velkej tisícihran. díky :wink:

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od Jettadiesel »

majkl02 píše:Čau, chtěl jsem se zeptat jak poznám jakej mám tisícihran na volantu? jako jestli velkej nebo malej. Rozdělovalo se to podle roku výroby? Jestli jo, tak mě please napište do nebo od jakýho roku byl velkej tisícihran. díky :wink:
Poznáš to jednoduše podle průměru.Starší model má menší průměr a hrubší zoubky,novější větší průměr a jemnější zoubky(pro lepší nastavení volantu)a tuším že se to lámalo kolem roku 87.Ale dá se sehnat redukce na velký tisícihran.

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od majkl02 »

Jettadiesel píše:
majkl02 píše:Čau, chtěl jsem se zeptat jak poznám jakej mám tisícihran na volantu? jako jestli velkej nebo malej. Rozdělovalo se to podle roku výroby? Jestli jo, tak mě please napište do nebo od jakýho roku byl velkej tisícihran. díky :wink:
Poznáš to jednoduše podle průměru.Starší model má menší průměr a hrubší zoubky,novější větší průměr a jemnější zoubky(pro lepší nastavení volantu)a tuším že se to lámalo kolem roku 87.Ale dá se sehnat redukce na velký tisícihran.
No já mám rok 86 a nábu na velkej tisícihran, takže asi budu muset sehnat tu redukci. A kde se dá please sehnat ta redukce?

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od anacixem »

Vndáš jí z jinýho golfa jestli jí chceš tak ti jí pošlu
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od majkl02 »

anacixem píše:Vndáš jí z jinýho golfa jestli jí chceš tak ti jí pošlu
Ok, za kolik ji necháš?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od vwCharlie »

nestačí ti ale jen redukce,potřebuješ ještě tu plastovou vložku,ta je taky jiná a i ta pružina je jinačí,takže potřebuješ tři věci ,pokud chceš aby ti to troubilo.

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od majkl02 »

vwCharlie píše:nestačí ti ale jen redukce,potřebuješ ještě tu plastovou vložku,ta je taky jiná a i ta pružina je jinačí,takže potřebuješ tři věci ,pokud chceš aby ti to troubilo.
Aha, takže asi bude lepší sehnat nábu na malej tisícihran že? než s tím mít ještě nějaký starosti.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: tisícihran na volantu

Příspěvek od vwCharlie »

majkl02 píše:
vwCharlie píše:nestačí ti ale jen redukce,potřebuješ ještě tu plastovou vložku,ta je taky jiná a i ta pružina je jinačí,takže potřebuješ tři věci ,pokud chceš aby ti to troubilo.
Aha, takže asi bude lepší sehnat nábu na malej tisícihran že? než s tím mít ještě nějaký starosti.
to zase né,ale jenom aby sis sehnal všechno,když už to budeš předělávat,ať to máš,tak jak to má být,není to jenom o přehození tisícihranu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“