Palabka z G3 do G2 TD

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od Rouballik »

Jásný díkas to chápu, ale mě jde o tu elektriku jestli budu muset každej kabel co jde od nějakýho tlačítka, přepínače pájet nebo jestli se to jen nacváká?? O to mi jde... Vůbec nevim jak to tam pod tou palubkou vypadá..

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od Willdaa »

Rouballik píše:Jásný díkas to chápu, ale mě jde o tu elektriku jestli budu muset každej kabel co jde od nějakýho tlačítka, přepínače pájet nebo jestli se to jen nacváká?? O to mi jde... Vůbec nevim jak to tam pod tou palubkou vypadá..
Nekolikrat sem ti psal ze zalezi jakej mas typ eletriky jestli starou nebo novou pak to musis podle schematu bud prepajet nebo prepinovat.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od Rouballik »

Dobře dobře díky... Omlouvám se že ještě otravuju ale podle čeho poznám novou nebo starou elektriku??... Mam přestavbu, takže podle roku to nepůjde..


A jak jsi řešil držáky na palubku ty?

Uživatelský avatar
MikeD79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 03.10.2007 17:33

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od MikeD79 »

hele kluci, tak tu palubku z g3 bych taky bral do g2...slyšel sem že prej se tam do g2 musí navařit držáky z g3, viděl sem tu palubku v g2 a je to super i s nastav volantem, fakt super!Jak to tam dostat by mě taky zajímalo...mám 16pnko 91, taky nevím jakou mám elektriku....ale vím že by ty člačítka a přepínače z g3 v g2 měli fungovat...ale jak na to to nevím kdyžtak tak bych si to i nechal udělat... :roll:
VW

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od smyk »

MikeD79 píše:hele kluci, tak tu palubku z g3 bych taky bral do g2...slyšel sem že prej se tam do g2 musí navařit držáky z g3, viděl sem tu palubku v g2 a je to super i s nastav volantem, fakt super!Jak to tam dostat by mě taky zajímalo...mám 16pnko 91, taky nevím jakou mám elektriku....ale vím že by ty člačítka a přepínače z g3 v g2 měli fungovat...ale jak na to to nevím kdyžtak tak bych si to i nechal udělat... :roll:
jo nato jsem zapomel mam to komplet palubku avše okolo aji stim nastavitelným volantem kdyby to nekdo chtel
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sonymagnat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravwskoslezky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od sonymagnat »

jo ja to beru však už jsme skoro domluveni po vanocích se ozvu!! :wink:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od smyk »

sonymagnat píše:jo ja to beru však už jsme skoro domluveni po vanocích se ozvu!! :wink:
jo ty už ju brals dvakrat a hlavne nevim jestly to pujde poslat kdyz si pro ni nekdo prijede tak ji pustim okamžite zavazí my
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sonymagnat
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravwskoslezky Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Palabka z G3 do G2 TD

Příspěvek od sonymagnat »

tak už mi ji pomalu zabaluj beru ji určo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“