Tlumící materiál pod koberce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...
Uživatelský avatar
mcsow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od mcsow »

ten vlies v práci používáme jako polotovar, a dokonce se u nás i vyrábí, je to směs vlny,bica, molitanu a recyklu(sešrotovanej odpad z finálního výrobku) ale na to aby se to dalo odnýst v batohu je to dost velký(nebo mám malej batoh), vyrábí se u nás proužky čtverečký nebo velký deky, záleží na výrobku, je to origo vw,škoda, vyrábíme deky pod kapotu vw caddy, podlahu vw caddy,golf,octavia, touran a golf+, takže kdyby to někoho zajmalo můžu v práci něco nafotit, budu tam ještě 3 dny(středa čtvrtek a pátek)
vw golf II 1.9Mtdi
trabant 601S

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od lethal »

A co třeba DINITROL 5000 už to někdo zkoušel, na první pohled to vypadá jako Tecsound, ale asi to nebude tak elastické.

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od lethal »

lethal píše:A co třeba DINITROL 5000 už to někdo zkoušel, na první pohled to vypadá jako Tecsound, ale asi to nebude tak elastické.
Jo a ještě co pod koberec aby to nebylo tak tvrdy, momentálně tam nemam nic protože ta původní vata nebo co to je už se mi rozlezla stářím a vlhkosti. Chtělo by to něco syntetickyho.

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od Curda »

lethal píše:
lethal píše:A co třeba DINITROL 5000 už to někdo zkoušel, na první pohled to vypadá jako Tecsound, ale asi to nebude tak elastické.
Jo a ještě co pod koberec aby to nebylo tak tvrdy, momentálně tam nemam nic protože ta původní vata nebo co to je už se mi rozlezla stářím a vlhkosti. Chtělo by to něco syntetickyho.
To tady právě celou dobu řešíme co pod koberec :lol:

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od lethal »

Curda píše:
lethal píše: Jo a ještě co pod koberec aby to nebylo tak tvrdy, momentálně tam nemam nic protože ta původní vata nebo co to je už se mi rozlezla stářím a vlhkosti. Chtělo by to něco syntetickyho.
To tady právě celou dobu řešíme co pod koberec :lol:
Asi si mě nepochopil, na podlahu se nalepí Tecsound (nebo podobny) ten je kvůli vibraci, mě šlo o to aby to bylo měký.

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od Curda »

Já jsem Tě pochopil... Řešim to stejný. Jde mi o výměny toho rozškubanýcho vliesu za jinej :wink:

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od Curda »

Volal jsem Tapajovi a ten už do toho nedělá. Hledal jsem na netu a našel jsem nějaký věci. Co si myslíte o samolepícím asfaltovym pásu? Nebude se to v létě roztejkat?? Ale píšou, že to vydrží -35 - + 80°C..
Přílohy
Asfaltový pás.jpeg
Drcený filc tlošťka 1cm.jpeg
Sikadamp.jpeg

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od pov »

ty prvni asfaltovy platy dela myslim autodax, v podstate je to to samy co se dava do aut seriove jako odhlucneni, roztikat se to urcite nebude

to posledni, sikadamp je v podstate dynamat, ma to skoro stejny vlastnosti, a rozhodne lepsi nez tecsound. ja mam teda tecsoundem s alu folii polepeniu pricku od motoru a podbehy(zevnitr), tunel a podlahu v kufru. Ted zas slysim hluk od zadnich kol, to si nevyberes :)

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od Curda »

No vidim to na asfaltový pásy na podlahu, na to ten drcenej filc a kufr a podběhy Sikadamp :?: :?:

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od pov »

Curda píše:No vidim to na asfaltový pásy na podlahu, na to ten drcenej filc a kufr a podběhy Sikadamp :?: :?:

jojo

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Tlumící materiál pod koberce

Příspěvek od vwCharlie »

jde taky hlavně o to, aby pod tím nekondenzovala a nezdržovala voda,ale ještě jsem to nepoužil,tak s tím nemám zkušenost.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“