pristrojovka z 3ky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

pristrojovka z 3ky

Příspěvek od BigYoeKing »

mate nekdo pristorjovku ze 3ky ve 2ce???s napasovnim prej takovej problem neni!!!ale mam starou elektriku kde sou k budikum 2 konektory a 3ka ma 1.......da se to nejak prepojit???

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: pristrojovka z 3ky

Příspěvek od smyk »

BigYoeKing píše:mate nekdo pristorjovku ze 3ky ve 2ce???s napasovnim prej takovej problem neni!!!ale mam starou elektriku kde sou k budikum 2 konektory a 3ka ma 1.......da se to nejak prepojit???
no da ale je to asi pkenej vymrd to se spíš hodí překuchat celou elektriku :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od BigYoeKing »

nonevim jestli jedna trojka karbec se delala s novou elektrikou abych ji prehodil

Uživatelský avatar
xtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od xtom »

Tak zkus sehnat protikus tech budiku z novy elektriky a napajej to z tech tvejch dvou do toho jednoho konektoru. To by mohlo bejt nejjednodussi.Ale schema nemam :lol:

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homeless »

Ta elektrika je na tom sranda, z toho ostatního se po*ereš.
Stejně budeš potřebovat konektory ucvaknout z trojky s kusama drátů a naletovat to místo starejch. I kdybys měl novou elektriku, tak ten konektor k budíkům je sice stejnej, ale jednotlivý kontakty v něm nesouhlasej a taky potřebuješ konektory na všechny vypínače.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Homeless píše:Ta elektrika je na tom sranda, z toho ostatního se po*ereš.
Stejně budeš potřebovat konektory ucvaknout z trojky s kusama drátů a naletovat to místo starejch. I kdybys měl novou elektriku, tak ten konektor k budíkům je sice stejnej, ale jednotlivý kontakty v něm nesouhlasej a taky potřebuješ konektory na všechny vypínače.
ale tak to je kec už jsem se bavil s x lidma co to delali a když máš novou elektriku tak vše pasuje :wink: nejhorší prej je uřezat palubku a usadit příčku a volant
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

kdyby jsi nahodou chtel schema propojeni stare pristrojovny na novou tak mi napis SZ snad bych to nekde nasel. (osobne bych to taky chtel predelat na palubku z G3 ale to bych to musel nekde levne splasit jinak se mi to nevyplati :? )

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homeless »

smyk píše:
Homeless píše:Ta elektrika je na tom sranda, z toho ostatního se po*ereš.
Stejně budeš potřebovat konektory ucvaknout z trojky s kusama drátů a naletovat to místo starejch. I kdybys měl novou elektriku, tak ten konektor k budíkům je sice stejnej, ale jednotlivý kontakty v něm nesouhlasej a taky potřebuješ konektory na všechny vypínače.
ale tak to je kec už jsem se bavil s x lidma co to delali a když máš novou elektriku tak vše pasuje :wink: nejhorší prej je uřezat palubku a usadit příčku a volant
Myslíš že si vymejšlim ? Už jsi viděl G2 s novou el. že by měla stejný konektory jako G3 ? NESMYSL. Jedinej konektor co je stejnej je ten do budíků ,ale má jinak pořadí vývodů než G3.

Nejhorší je odbodovat nebo odřezat starou příčku pod sklem, zkrátit a usadit příčku z G3 i s palubkou. Ale úplně nejhorší je topení. A elektrika je proti tomu sranda na půl dne.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od BigYoeKing »

no tak diky moc za rady...zatim o tom premyslim protoze mam sedacky ze 4ky a jeste tam budu davat volant ze 4ky a ta pristrojovka vypada az moc stare....a navic ta trojka ji ma fakt povedenou

Uživatelský avatar
shaity
Závodník
Závodník
Příspěvky: 619
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaity »

hmmm hele a co tam dát budíky z GII??to by nešlo?co se teda všechno musí uptravovat...má někdo nějakej návod???

Uživatelský avatar
HWTest
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HWTest »

BigYoeKing píše:no tak diky moc za rady...zatim o tom premyslim protoze mam sedacky ze 4ky a jeste tam budu davat volant ze 4ky a ta pristrojovka vypada az moc stare....a navic ta trojka ji ma fakt povedenou
S tím volantem ze 4kdy budeš mít možná ten problém, co já, popsáno tady: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=4570" target="_blank

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Homeless píše:
smyk píše: ale tak to je kec už jsem se bavil s x lidma co to delali a když máš novou elektriku tak vše pasuje :wink: nejhorší prej je uřezat palubku a usadit příčku a volant
Myslíš že si vymejšlim ? Už jsi viděl G2 s novou el. že by měla stejný konektory jako G3 ? NESMYSL. Jedinej konektor co je stejnej je ten do budíků ,ale má jinak pořadí vývodů než G3.

Nejhorší je odbodovat nebo odřezat starou příčku pod sklem, zkrátit a usadit příčku z G3 i s palubkou. Ale úplně nejhorší je topení. A elektrika je proti tomu sranda na půl dne.
tak to vymení aji spojistkovkou jako já ty budou určo stejný jak se knim dotanu tak si pořadne prohlídnu mám obe dve
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

shaity píše:hmmm hele a co tam dát budíky z GII??to by nešlo?co se teda všechno musí uptravovat...má někdo nějakej návod???
Jde to jenže to vypadá dost divně... G2 má budíky v obdélníku G3 má zaovblené hrany a je větší takže zbydou škvíry (cca 2cm) na každé straně.

Elektrika je v klidu - jde to různě popřepojovar a udělatmezikusy, ale topení je fakt bomba...
Vpodstatě se používají palubky z:
Golfa3/Venta - vypadá možná moc nově a je s tím drbačka hrozná - hlavně s příčkou pod palubkou, na netu je hafo návodů jak to zvládnout, takže jde jít cestou jistoty, je třeba dodělat elektrický náhon tachometru
Corrada - řek bych že tam docela sedí i designově a jdou do ní osadit G2 tlačítka, resp jsou obdobné konektory, prakticky nesehnatelné a je problém protože Corra mají náhon budíků uprostřed - je třeba dělat novou díru pro náhon do příčky k motoru
Toledo - vypadá tam dobře (řek bych že líp než z G3) Toledo je na základě G2 a má s ní spoustu věcí schodných (včetně elektriky), jednoduše se dá sehnat všechno potřebné + Toleda mají oranžovo červené podsvícení v základu
Golf4, Audi TT atd - většinou jde o big úpravy a často to je bomba, ale cena a práce je dost brutální + všechny problémy s elektrikou jsou přímo giga...
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
shaity
Závodník
Závodník
Příspěvky: 619
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaity »

to žížal:dokážeš člověka řádně potěšit pane:c))))jde mi o to že mám starou elektriku...takže mám fakt strach z tý nový proto jsem tam chtěl prát budíky GII¨....

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Já tě neděsím já to dělal tak vím vo co gou - v příšerce je palubka z Corra jen pro případ kdybys mi nevěřil 8)
Golf real car, real fast

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“