pristrojovka z 3ky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

shaity píše:to žížal:dokážeš člověka řádně potěšit pane:c))))jde mi o to že mám starou elektriku...takže mám fakt strach z tý nový proto jsem tam chtěl prát budíky GII¨....
mám ve dvojce palubku z Toleda, včetně budíků, je to rok 94 (budiky) a udělat tam elektriku byla práce na půl dne (mám starou) jediny, co sem musel delat, bylo prodlouzit draty ke spinacum a predelat konektor do budiku (mel jsem toledi protikus) dratky jsem nasel zkusmo - bud sel anebo nesel ten kontakt/ledka/rucicky a ani jsem nic neodprask...kdyz se chce, de vsecko :-) to prdelani tahel topeni a dosednuti na vydechy je zajimavejsi prcacka a co teprve jeji rezani a sesazeni volantovy tyce :-) holt si uvedom, ze jedina palubarna, kera tam bude pasovat jako pr**l na hrnec je holt dvojkova :-)

Uživatelský avatar
shaity
Závodník
Závodník
Příspěvky: 619
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaity »

to yeah: jsem chtěl slyšet tohle to ...s tou tyčí řízení to myslíš jak??:c)))

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

shaity píše:to yeah: jsem chtěl slyšet tohle to ...s tou tyčí řízení to myslíš jak??:c)))
musel jsem jí svěsit, bo jinak se tam ta palubka špatně vleze a je vzpříčená o okno...na těch dvou šroubech kerejma je přidělanej její držák ke kastli to musíš shodit...u mě tak 5 mm dolu - třeba podložky, nebo jinak...

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od BigYoeKing »

TO YEAH: prosimte nemohl bys mi sem hodit fotku jak to vipada s tou pristrojovkou z toleda????a topeni mas ze 2ky nebo seatacky????

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

topeni Golf, tahla toledo
http://www.volny.cz/yeah/images/golf/9/g6.jpg" target="_blank
jedna z fotek je tady, ale mam ted pulku palubky v modry barve (jako auto) a volant z trojky a siroky packy pod volantem...tahle je asi rok stara

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od BigYoeKing »

no ja nevim nevipada to spatne...jen ze trojky nebo z corra tam vzhledove sedne vic....... :oops:

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Svěšování tyče řízení je problém u všech palubek, alke jde obejít - když začneš palubku dopasovávat od stávajcí tyče řízení a mírně (nepoznáš to) ji naklopíš tak to jde udělat bez potřeby čarovat s tyčí.

Redukce na budíky není problém - jak psal Yeah chce to jen trochu experimentovat nebo hledat na netu.
Přílohy
Těsně po namontování - ještě s Golfíma budíkama a různýma chybějcíma věcma
Těsně po namontování - ještě s Golfíma budíkama a různýma chybějcíma věcma
Resize of Re-exposure of PICT0055.JPG (52.54 KiB) Zobrazeno 1636 x
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
shaity
Závodník
Závodník
Příspěvky: 619
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaity »

Hezký kluci fakt hezký,díkec moc...ale ta trojka je tam fakt nejhezčí:c//

Uživatelský avatar
Kocek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kocek »

Homeless píše:
smyk píše: ale tak to je kec už jsem se bavil s x lidma co to delali a když máš novou elektriku tak vše pasuje :wink: nejhorší prej je uřezat palubku a usadit příčku a volant
Myslíš že si vymejšlim ? Už jsi viděl G2 s novou el. že by měla stejný konektory jako G3 ? NESMYSL. Jedinej konektor co je stejnej je ten do budíků ,ale má jinak pořadí vývodů než G3.

Nejhorší je odbodovat nebo odřezat starou příčku pod sklem, zkrátit a usadit příčku z G3 i s palubkou. Ale úplně nejhorší je topení. A elektrika je proti tomu sranda na půl dne.
OSOBNĚ JSEM TO VIDĚL!!! Když mi nešel otáčkoměr, frajer vzal budíky z trojky, strčil konektor, natočil motor, a VŠECHNO fungovalo naprosto v poho!!

Uživatelský avatar
martinvr6
Profík
Profík
Příspěvky: 1069
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Příspěvek od martinvr6 »

no já mám z GIII a není až takovej problém to tam dostat. Pokud by jsi měl zájem se mi jedna válí v garaží stačí jenom předelat el. , topeni a hurá můžeš fičet. Jestli mášzájem tak mi napiš SZ nebo na email martinvr6@centrum.cz" target="_blank :wink:
coming soon...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“