funkce palubniho pc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od Marosh16v »

to je check mod na digitálu. Ale vidím to prvně, zkoušel jsem to na GTI od vwCharlieho a tomu to nešlo.... :lol:

Uživatelský avatar
rallyeman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 627
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Topolcany sloVWakia
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od rallyeman »

imformácii je tam až až len neviem čo ktorá znamená, hladal som už aj na polských a ruských stránkach ale nič :cry:
skúsim ešte napísať do VW len musím najskor najst kontakt na úsek kde sú odborníci a nie k***** :out:
polo 6n1 1.9 SDi, Golf 1 Cabrio Quartett 1.8 JH

Uživatelský avatar
Luban06G
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2079
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Už jen Blansko

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od Luban06G »

[quote="vwCharlie"]km/h = průměrná rychlost
km = vynulovatelné počítadlo km
Hodiny se nastavují pod displayem dvěma takovýma tečkama.



Proč mi ty hodiny nejdou nastavit?Co dělám špatně? :lol: :oops: Kterou tečkou mam začít a jak? :? Už sem zkoušel snad všechno a hodiny mi vůbec nereagujou :cry:

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od amavet »

je mozny ze mas vadny cudle,me to taky nejde nastavit.taky mi to ukazuje pekny kraviny,treba ze spotreba je 79,8 l/100km a teplota venku je stale -40 stupnu i v tech vedrech,tak ted nevym jestli nevytahnout zimni bundu ze skrine :lol:
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Luban06G
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2079
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Už jen Blansko

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od Luban06G »

amavet píše:je mozny ze mas vadny cudle,me to taky nejde nastavit.taky mi to ukazuje pekny kraviny,treba ze spotreba je 79,8 l/100km a teplota venku je stale -40 stupnu i v tech vedrech,tak ted nevym jestli nevytahnout zimni bundu ze skrine :lol:
Jakože by byly vadný ty tečky na seřízení hodin? :?

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od amavet »

Luban06G píše:
amavet píše:je mozny ze mas vadny cudle,me to taky nejde nastavit.taky mi to ukazuje pekny kraviny,treba ze spotreba je 79,8 l/100km a teplota venku je stale -40 stupnu i v tech vedrech,tak ted nevym jestli nevytahnout zimni bundu ze skrine :lol:
Jakože by byly vadný ty tečky na seřízení hodin? :?
jj.ja kdyz to zmacknu na fest a podrzim tak se to obcas prepne
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
aiworry
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od aiworry »

aiworry píše:
xxMIKExx píše:zitra bych to mohl skusit přehodit,pač na čiru me to funguje a u golfa me to nefunguje,ale nejvic me sere zapojovaní te podtlakove hadičky,mam ju nakou kratkou,jinak na čiru mam na volnobeh 1,1l nekdy to padne na 0,9,trošku me kolisaj otačky sem tam
Honem honem hned mi napis sz jestli to funguje nebo ne!Zamen je.
Tak co????
Audi Sq7

Uživatelský avatar
Krobik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 26.10.2007 12:28
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od Krobik »

amavet píše:je mozny ze mas vadny cudle,me to taky nejde nastavit.taky mi to ukazuje pekny kraviny,treba ze spotreba je 79,8 l/100km a teplota venku je stale -40 stupnu i v tech vedrech,tak ted nevym jestli nevytahnout zimni bundu ze skrine :lol:
Jestli ti to ukazuje -40 na venkovnim teplomeru tak ti nefakci teplomer nebo neni zapojenej ... 8) a spotrebu mas dobrou :D
VW Passat 3BG
VW Golf II 1.6GTD

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od amavet »

Krobik píše:
amavet píše:je mozny ze mas vadny cudle,me to taky nejde nastavit.taky mi to ukazuje pekny kraviny,treba ze spotreba je 79,8 l/100km a teplota venku je stale -40 stupnu i v tech vedrech,tak ted nevym jestli nevytahnout zimni bundu ze skrine :lol:
Jestli ti to ukazuje -40 na venkovnim teplomeru tak ti nefakci teplomer nebo neni zapojenej ... 8) a spotrebu mas dobrou :D
nj,na 1,6 karbec je to silena spotreba podle MFA.ale jinak mi to zere okolo 6 na sto.ale ani mi to neukazuje tepotu oleje.budu tam muset prolet elektro a podivat se na to.jeste by to chtelo nekde sehnat schema jak to vse napojit,je to nejaka skladacka
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od vwCharlie »

Luban06G píše:
vwCharlie píše:km/h = průměrná rychlost
km = vynulovatelné počítadlo km
Hodiny se nastavují pod displayem dvěma takovýma tečkama.



Proč mi ty hodiny nejdou nastavit?Co dělám špatně? :lol: :oops: Kterou tečkou mam začít a jak? :? Už sem zkoušel snad všechno a hodiny mi vůbec nereagujou :cry:
a máš to zezadu vůbec zapojené? Bavíme se o tom panelu pod třema tlačítkama na mlhovky,blikače,ohřev zadního okna? Má to tam pouze digifiz. A u těch teček je napsané min/h nebo tak nějak.

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od xxMIKExx »

aiworry píše:
aiworry píše: Honem honem hned mi napis sz jestli to funguje nebo ne!Zamen je.
Tak co????
sem to skoušel a nic,pořad stejny tak to bude asi budíkama,nebo to třeba fungovalo až od určitýho roku,nebo ja nevím
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
aiworry
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od aiworry »

takze budiky na to nemaji vliv?
Audi Sq7

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

zdar.mam drobnou otazku.v mfa my to nechce hnedka ukazovat rychlost,musim to vzdycky vyresetovat a pak mi ji to ukaze,ale dal se pri zrichlovani,ani pri zpomaleni nehybe,nemelo by to stale ukazovat aktualni rychlost?jinak vsechno my to ukazuje presne.spotrebu,teplotu oleje,venkovni,i v ostatnich modech mi ukazuje spravne otackomer,podtlak,akt.spotrebu atd,ale tu rychlost proste jen po vyresetovani,parkrat mi to samo preskoci na jinou rychlost,ale to je treba po 10min jizdy.ale kdyz jedu treba 100km/h a vyresetuju pocitani rychlosti,tak mfa mi taky ukaze 100km\h,ale dal proste zustane na te 100vce a dal proste nic nedela.diky za info.

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

zdar.mam drobnou otazku.v mfa my to nechce hnedka ukazovat rychlost,musim to vzdycky vyresetovat a pak mi ji to ukaze,ale dal se pri zrichlovani,ani pri zpomaleni nehybe,nemelo by to stale ukazovat aktualni rychlost?jinak vsechno my to ukazuje presne.spotrebu,teplotu oleje,venkovni,i v ostatnich modech mi ukazuje spravne otackomer,podtlak,akt.spotrebu atd,ale tu rychlost proste jen po vyresetovani,parkrat mi to samo preskoci na jinou rychlost,ale to je treba po 10min jizdy.ale kdyz jedu treba 100km/h a vyresetuju pocitani rychlosti,tak mfa mi taky ukaze 100km\h,ale dal proste zustane na te 100vce a dal proste nic nedela.diky za info.

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce palubniho pc

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

zdar.mam drobnou otazku.v mfa my to nechce hnedka ukazovat rychlost,musim to vzdycky vyresetovat a pak mi ji to ukaze,ale dal se pri zrichlovani,ani pri zpomaleni nehybe,nemelo by to stale ukazovat aktualni rychlost?jinak vsechno my to ukazuje presne.spotrebu,teplotu oleje,venkovni,i v ostatnich modech mi ukazuje spravne otackomer,podtlak,akt.spotrebu atd,ale tu rychlost proste jen po vyresetovani,parkrat mi to samo preskoci na jinou rychlost,ale to je treba po 10min jizdy.ale kdyz jedu treba 100km/h a vyresetuju pocitani rychlosti,tak mfa mi taky ukaze 100km\h,ale dal proste zustane na te 100vce a dal proste nic nedela.diky za info.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“