Odskok na kufr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Samik
Profík
Profík
Příspěvky: 942
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: českobudějovickoo :-)))
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Samik »

Já to mám takhle a funguje to na jedničku... :wink: Starej dobrej Merkur posloužil... :mrgreen:
Přílohy
07090001.JPG
Every day i see my dream - GII 1.8.T (200 PS) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=37653" onclick="window.open(this.href);return false; - už je fuč...

VW Passat 3BG Kombi Highline 1.9 TDi PD 96 kW...

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Gixxer »

no ja si myslim ze nejjednodussi to mam ja :D proste motorek na otvirani vicka nadrze u octavky a akorat to tahlo vyhodit ze zamku (myslim zamek do kteryho se strka klic) a natvarovat ho na ten odskok a je hotovo akorat natahnout draty:)
.

Uživatelský avatar
Mammba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 09.04.2008 09:15
Bydliště: Lanškroun a kousek...

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Mammba »

Samik píše:Já to mám takhle a funguje to na jedničku... :wink: Starej dobrej Merkur posloužil... :mrgreen:

JO tak tohle si tam taktéž udělám páč od jisté doby to nemužu náko vychytat aŤ to odskakuje :( jednoduchí a funkční :wink: dík !!!!

Uživatelský avatar
Samik
Profík
Profík
Příspěvky: 942
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: českobudějovickoo :-)))
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Samik »

Mammba píše:
Samik píše:Já to mám takhle a funguje to na jedničku... :wink: Starej dobrej Merkur posloužil... :mrgreen:

JO tak tohle si tam taktéž udělám páč od jisté doby to nemužu náko vychytat aŤ to odskakuje :( jednoduchí a funkční :wink: dík !!!!
Jojo přesně tak a ještě použiješ originální díry - netřeba vrtat... :mrgreen: :wink: Ja budu kupovat odskok ještě oboje zadní dveře na dálku, a přidám k tomu pak ještě kufr...
Every day i see my dream - GII 1.8.T (200 PS) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=37653" onclick="window.open(this.href);return false; - už je fuč...

VW Passat 3BG Kombi Highline 1.9 TDi PD 96 kW...

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Keflek »

Ja tam mam servo motor z nejaky audiny-taky kufr...otvirani na palubce a chodi to jak vino...elektromagnet je na muj vkus moooc hlucnej. To je vzdycky rana kdyz to zatahne a cvakne :roll: Hruza. Takze urcite servomotor :wink:

Uživatelský avatar
VICI_JA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od VICI_JA »

já mám odskok a je to super uplně v pohodě to funguje mám to na tlačítko a i na ovladač za 4 roky žádnej problém a nám i odpojený zámek zhlediska zabezpečení.Jelikož ten zámek helmuti moc nevymysleli :roll:

Uživatelský avatar
Kardi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 28.07.2008 23:46
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Kardi »

Já mám třeba motůrek ze dveří z octávky a maká fakt dobře, není hlučnej a pásne tam jak ulitej, stačí si udělat jen malý táhlo z kusu drátu, navrtat zámek, kam ten drát strčíš a tlačítko, cena cca 200-300 Kč.. 8)

Kujdaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.09.2012 19:40

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Kujdaa »

Potřebuju odskok na kufr s dalkovým ovládáním může mi někdo poradit kde to seženu ? Našel jsem jen na tlačitko a to nechci.

Uživatelský avatar
kamencz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3038
Registrován: 12.04.2010 07:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od kamencz »

Ja mam moturek z UNI centralu a funguje bez problemu. A pokud nekdo chce na dalku staci kdyz koupi central s dalkou se tremi tlacitky. A nebo nekde sehnat central na dalku a dat to vsechno do vika kufru. Uz sem taky delal a je to brnkacka jen sehnat neco levnejsiho je umeni.
Skoro všechny dily na MKII 605868274
Koupim http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=173396" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=0Vf5y4XIo8o" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“