Odskok na kufr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Zmetek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Odskok na kufr

Příspěvek od Zmetek »

Tak jsem si objednal vystrelovak s centralem a odskok na kufr ale jediny co mne desi je ten odskok jeste jsem to teda nemnel v ruce tak se chci predem pripravit tak jakejkoli technickou radu jak ho nainstalovat ci nekou peknou fotecku sem snima :D

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Adams »

Ja mam odskok,ale na tlacitko na palubce a pro jsitotu mam na zadnich vratech i funkcni zamek na klic.
Je to dobra vec, jen zmacknu cudlik a amm otevreny kuft.

Uživatelský avatar
Zmetek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Zmetek »

taky to budu mit na cidlik a dalsi bude na klici a vrata chci nechat zavarit akorat mne zajima jak to funguje jestli odskocej dver ze zamku nebo jestli to budu must drzet a zatahnout za vrata cele mit prijde neake slozite nemas neke fotky? :?

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Adams »

Zmacknu cudlik a dvere vyskoci ze zamku, pak akorat prijdes,chytnes a otevres je.
Foto nemam, tak za 2 tydny, ted mam auto na dilne pred TK a ke vsemu jsem skoro porad na skole v Brne.

Uživatelský avatar
Zmetek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Zmetek »

staci mi k tomu tohle nebo budu muset jete neco dokupovat nebo vyrbet
Přílohy
rasko.JPG

Uživatelský avatar
Winkl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Winkl »

Zmetek píše:staci mi k tomu tohle nebo budu muset jete neco dokupovat nebo vyrbet

Ještě nějakej drát a bude dobře. Taky jsem to tak měl. Už jsi to nakoupil? ( měl bych to mít někde v garáži...vracel jsem zpět originál vrata )

Uživatelský avatar
Kepro
Závodník
Závodník
Příspěvky: 558
Registrován: 30.12.2007 15:50
Bydliště: SK - Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Kepro »

kolko ta to stalo?

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Ladin »

J8 to tam taky skoušel dávat a přijde mi že ten el.magnetickej odskok je hrozně slabej nato aby zatáhnul to táhlo na zámku. Jinak už jsme to taky skoušel ale jak říkám prostě mi to nezatáhlo.....

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od lister »

jestli elektromagnet nemá dost síly, zkus ho přepólovat, mě to pomohlo.
jinak na zámku u G1 jsem ještě o kousek prodloužil ten bazmek kterým se zámek otvírá ,takže elektromagnet má větší páku, teď otvírá jak o život...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Budulin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HaviroVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Budulin »

ahoj kluciii.taky bych chtel odskok zadnich dveri.nemam tolik penizku na to,abych si to koupil,tak Vas chci poprosit o radu popr.fota jak to udelat.elektrika nebude pro me problem a korat nevim co a jak u zamku.Pleassss o kde co a foto.Diiiiiiiiik.

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Ladin »

lister píše:jestli elektromagnet nemá dost síly, zkus ho přepólovat, mě to pomohlo.
jinak na zámku u G1 jsem ještě o kousek prodloužil ten bazmek kterým se zámek otvírá ,takže elektromagnet má větší páku, teď otvírá jak o život...
To jsem taky skoušel to přepolovaní, ale stejně nic. V tom návodu psali (sice je anglicky) že ten el.magnet musí chodiodit jenom asi 3mm. Kašlu na el. magnet, skusim tam dát servo motůrek z centrálu. ALe tam bude asi problém z el. instalací. No uvidim ale nějak to vykoumat budu muset.

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od golfgti16vv »

ja mam taky el. magnet a funguje bez problemu jinak dřive jsme to delali tak že se vzalo nejake kolečko a lankem se propojil motor steraču se zamkem a jak se otočil motor steraču tak otevřel zamek ale to v připade že už nemaš sterač vzadu

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od Ladin »

golfgti16vv píše:ja mam taky el. magnet a funguje bez problemu jinak dřive jsme to delali tak že se vzalo nejake kolečko a lankem se propojil motor steraču se zamkem a jak se otočil motor steraču tak otevřel zamek ale to v připade že už nemaš sterač vzadu
:lol: :lol: tak to musel bejt úlet otevírat zadní dveře páčkou na ovládání stěračů :lol: :lol: .

Uživatelský avatar
RadimGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1074
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HaVWířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od RadimGTI »

Ladin píše:
golfgti16vv píše:ja mam taky el. magnet a funguje bez problemu jinak dřive jsme to delali tak že se vzalo nejake kolečko a lankem se propojil motor steraču se zamkem a jak se otočil motor steraču tak otevřel zamek ale to v připade že už nemaš sterač vzadu
:lol: :lol: tak to musel bejt úlet otevírat zadní dveře páčkou na ovládání stěračů :lol: :lol: .
Ja mam taky otvirani na pacce zadniho sterace. :lol:

Uživatelský avatar
kubovaryk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 580
Registrován: 02.06.2008 20:22
Bydliště: SR-bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok na kufr

Příspěvek od kubovaryk »

caute idem montovat ten elektromagnet a pre pripadne problemy ako sa da prepolovat,

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“