Kontrolka na palubce, nevim k cemu je:(

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

koukám Lister opět nesklamal :)

Uživatelský avatar
Hans231
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans231 »

A jsme doma!
Diky Listerovi a ostatnim 8)

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

já jen shrnul to co už bylo napsáno... 8)
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
golfll
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od golfll »

celí sem si to teď přečetl a zjistil sem spoustu věcí mám totiž taky USA verzi. Před hodně dávnou dobou tu mojí JETTU přitáh jeden rakušák z ameriky a celou jí překopal takže je to zajímaví zjistit co všechno tam nemám :lol: :lol:

teď vypadá takhle :

Obrázek

Uživatelský avatar
MaxxCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od MaxxCZ »

šipka ukazuje kdy jedeš dopředu, přece, to je jasný né ???? Mám ji taky na 1,6D US verze a je to něco jako ekonometr

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

Hans231 píše:jinak je to motor 1,8 K Jetronic podle myho laickyho oka. akorat me trosku zarazi ze kdyz na to hodne slapu tak motor v nejvecim motoru jakdyby sepne neco co ma takovej piskavej zvuk jak turbo....ale to je samozrejme kravina :twisted:
To pískání mi dělá taky, když ho začnu točit víc. Pro ucho je to příjemné, ale v hlavě to stejně vrtá jestli není něco již nad míru opotřebené.

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

vwtom píše:
Hans231 píše:jinak je to motor 1,8 K Jetronic podle myho laickyho oka. akorat me trosku zarazi ze kdyz na to hodne slapu tak motor v nejvecim motoru jakdyby sepne neco co ma takovej piskavej zvuk jak turbo....ale to je samozrejme kravina :twisted:
To pískání mi dělá taky, když ho začnu točit víc. Pro ucho je to příjemné, ale v hlavě to stejně vrtá jestli není něco již nad míru opotřebené.
To jemné pískání mi můj KE-Jetronic dělá taky - je to takový opravdu přívětivý zvuk, ale začíná to až kolem 3500 rpm.
Zřejmě to bude mít souvislost se sáním a vstřikama, ale jistej si nejsem. Jinak motor má nalítnuto 400 tkm a dělá mi to už od doby co jsem ho koupil - to bylo cca na 200 tkm. Možná nějaká regulace :)
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
Hans231
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans231 »

JonatanCl píše:
vwtom píše: To pískání mi dělá taky, když ho začnu točit víc. Pro ucho je to příjemné, ale v hlavě to stejně vrtá jestli není něco již nad míru opotřebené.
To jemné pískání mi můj KE-Jetronic dělá taky - je to takový opravdu přívětivý zvuk, ale začíná to až kolem 3500 rpm.
Zřejmě to bude mít souvislost se sáním a vstřikama, ale jistej si nejsem. Jinak motor má nalítnuto 400 tkm a dělá mi to už od doby co jsem ho koupil - to bylo cca na 200 tkm. Možná nějaká regulace :)

To jsem rad ze nejsem sam a ze me sluch nesali.....
jinak ja mam nalitano minimalne pres 300.000 taky uz zadna novota...
ale zvoucek to to je zajimavej 8)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“