El. okynka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

El. okynka

Příspěvek od Wesni »

Potreboval bych nekde sehnat stahovacku na stranu u ridice!!Me se spatne namotalo lanko na ten plastovej snek a zprelamalo se!!!Moturek mi funguje takze kdyby to nekdo mel s nefunkcnim moturkem tak beru!!Je to na G2 tridv. bezprickovej!!!

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: El. okynka

Příspěvek od vwtom »

Wesni píše:Potreboval bych nekde sehnat stahovacku na stranu u ridice!!Me se spatne namotalo lanko na ten plastovej snek a zprelamalo se!!!Moturek mi funguje takze kdyby to nekdo mel s nefunkcnim moturkem tak beru!!Je to na G2 tridv. bezprickovej!!!

Tady je na to nesprávná sekce, ale přidám se. Já potřebuji pravou stranu (pokud je tam teda rozdíl) na 5 dveř., takže pokud Ti někdo nabídne jen komplet L a P, tak se o něj můžem podělit. Problém mám stejný, namotané a roztřapené lanko, motorek OK. Nebo hoďte někdo prosím radu a zkušenost s výměnou lanka samotného jestli to vůbec jde.

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: El. okynka

Příspěvek od Wesni »

vwtom píše:
Wesni píše:Potreboval bych nekde sehnat stahovacku na stranu u ridice!!Me se spatne namotalo lanko na ten plastovej snek a zprelamalo se!!!Moturek mi funguje takze kdyby to nekdo mel s nefunkcnim moturkem tak beru!!Je to na G2 tridv. bezprickovej!!!

Tady je na to nesprávná sekce, ale přidám se. Já potřebuji pravou stranu (pokud je tam teda rozdíl) na 5 dveř., takže pokud Ti někdo nabídne jen komplet L a P, tak se o něj můžem podělit. Problém mám stejný, namotané a roztřapené lanko, motorek OK. Nebo hoďte někdo prosím radu a zkušenost s výměnou lanka samotného jestli to vůbec jde.
Proc mysli ze je to tady na spatny sekci??Rozdil v tom je tridv. a petidv.

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: El. okynka

Příspěvek od Vali »

Wesni píše:
vwtom píše:
Tady je na to nesprávná sekce, ale přidám se. Já potřebuji pravou stranu (pokud je tam teda rozdíl) na 5 dveř., takže pokud Ti někdo nabídne jen komplet L a P, tak se o něj můžem podělit. Problém mám stejný, namotané a roztřapené lanko, motorek OK. Nebo hoďte někdo prosím radu a zkušenost s výměnou lanka samotného jestli to vůbec jde.
Proc mysli ze je to tady na spatny sekci??Rozdil v tom je tridv. a petidv.
Měl si jít na poptávku. :roll: :roll:

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

To vali:Tak mi rekni kam to mam hodit!!!

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Wesni píše:To vali:Tak mi rekni kam to mam hodit!!!
Semhle http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... forum&f=42" target="_blank

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

Vali píše:
Wesni píše:To vali:Tak mi rekni kam to mam hodit!!!
Semhle http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... forum&f=42" target="_blank
Dikes!!!A ty o nicem nevis???Me uz za to jebou policajti!!Ze mi to nejde!!!A me to jebe taky!!!

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Wesni píše:
Vali píše: Semhle http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... forum&f=42" target="_blank
Dikes!!!A ty o nicem nevis???Me uz za to jebou policajti!!Ze mi to nejde!!!A me to jebe taky!!!
Nemáš za co, mám jen na GIII. ale ne elektrický, tak to sem ti moc nepomoch viť?? :roll: :roll:

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

Vali píše:
Wesni píše: Dikes!!!A ty o nicem nevis???Me uz za to jebou policajti!!Ze mi to nejde!!!A me to jebe taky!!!
Nemáš za co, mám jen na GIII. ale ne elektrický, tak to sem ti moc nepomoch viť?? :roll: :roll:
No moc ne ale stejne dik!!!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“