Par problemu s GII

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Par problemu s GII

Příspěvek od ŠAFA »

Hosi mam tu par problemku ktere potrebuju akutne vyresit...
1) Blinkry si delaji co chteji kontrolka neustale problikava a cvaka prerusovac, po case se prepali pojistka a konec. Jinak kdyz vyhodim packu vse funguje....Nevite v cem by mohla byt zrada je mi jasny ze nekde to jde do zkratu ale jestli uz to nekdo mel kde to bylo?
2) Blika mi kontrolka teploty vody i kdyz je teplota ok?
3) Asi se na to nema smysl ptat ale tece mi topeni asi nekde z toho vymeniku - tece to kolem stredu k pedalum. Nevite kde konkretne to asi je?? Nebo jestli je tam treba v haji jen nejaky tesneni jeste jsem se nedostal k tomu tam vlizt...

DIky :wink:
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
ctvrta
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ctvrta »

Blinkry vypadaj bud na packu u volantu nebo holt kabely. Zkus se poradne podivat na zarovky.

Myslim ze to je kontrolka stavu vody a ne teploty.

Topeni se vyndava od motoru :twisted:

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

ctvrta píše:Blinkry vypadaj bud na packu u volantu nebo holt kabely. Zkus se poradne podivat na zarovky.

Myslim ze to je kontrolka stavu vody a ne teploty.

Topeni se vyndava od motoru :twisted:
je to kontrolka stavu vody...
menil jsem kamaradovi topeni-vyndával jsem alubku, jestli to jde bez vyndání palubky nevím... tesneni tam není, jen malý radiátor s dvouma vývodama(ty vidíš v motor prostoru(dvě hadice s vodou...)) to že teče radiátor poznáš když pustíš topení tak je cítit vlhký vzduch.... může se mlžit i okno..
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix »

Taky mi to občas problikne, většinou když vjedu do nějaký díry. Vodu mám ok. termostat jsem taky měnil, nehřeje se to. Už jsem si na to nějak zvykl, takže to neřeším a jezdím dál (asi už 10000km a nic se neděje). Když to začne blikat, tak vím, že na další díře je to zas OK :lol: :lol: :lol:
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
MaxxCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od MaxxCZ »

¨Na radiátoru topení je volný ten pertinaxový bok a topení jde vyndat pouze vnitřkem když se oddělá palubka, nový radiátor od Kelly cca 1000 Kč origo VW 4500 Kč. To čidlo stavu vody se dá buď prodloužit ty jehly ( mosazná náplň do propisky) a nebo proklemovat konektor a bude si to myslet že je dost vody. Já měl na G II zaoxidovaný konektor od čidla u pojistkový skříňky.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“