nárazníky, široké, nebo úzké?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od vandermayder »

ahoj, co nevidět mě přijede GII na přestavbu. barva LA5Z a já řeším dilema. Nárazníky nechám buď své široké(se kterýma bych sa musel je..t s lakem) nebo dát úzké, které sů černé a bez práce :lol: v případě úzkých bych sa chtěl optat, zda jde sehnat takové to větší lízátko s těma dvůma velkýma dírama po krajoch..... díky za fantazii a inspirace :wink:
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od Adams »

Mrkni do nejakeho tematu vylozene s fotkama , tam inspiraci najdes.
Jo jinak to lizatko urcite koupit jde, ale nevim presne kde.

Uživatelský avatar
dangenius
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 26.10.2007 23:52
Bydliště: Hlavní město BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od dangenius »

Lízátko buď tady :arrow: http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=882" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo origo pokuď se ještě dodává.A to musíš snad vědět ty co chceš.Jestli úzký nebo široky.Každýmu se líbí jinej styl. :mrgreen:Tak nevím co čekáš za odpovědi. :mrgreen:
Obrázek

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od Adams »

Samozrejme origo bude cenovka trosku jinde a nebo zkusit sehnat nekde pouzite origo.

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od vandermayder »

tak jsem se díval na foto gII a většina má široké nárazníky, což se mi zdá už obehrané. Tady to je samé GTI, G60, snížit, odlehčit a nafůkat, tak mě to utvrdilo, že si postavím oldskullovů GII, s úzkýma, hlučným dieselem, na dobových ALU :mrgreen: Až budu stavět auto, tak založím téma na (ne)jen můj golf s názem "socka v teplákách" :P
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

Uživatelský avatar
dangenius
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 26.10.2007 23:52
Bydliště: Hlavní město BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od dangenius »

to je slovo.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od mikii »

vandermayder píše:tak jsem se díval na foto gII a většina má široké nárazníky, což se mi zdá už obehrané. Tady to je samé GTI, G60, snížit, odlehčit a nafůkat, tak mě to utvrdilo, že si postavím oldskullovů GII, s úzkýma, hlučným dieselem, na dobových ALU :mrgreen: Až budu stavět auto, tak založím téma na (ne)jen můj golf s názem "socka v teplákách" :P
tech G60 tu zas az tak moc neni. :wink: ale socka v teplakach tu neni jeste zadna to je fakt. :lol:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od Willdaa »

vandermayder píše:tak jsem se díval na foto gII a většina má široké nárazníky, což se mi zdá už obehrané. Tady to je samé GTI, G60, snížit, odlehčit a nafůkat, tak mě to utvrdilo, že si postavím oldskullovů GII, s úzkýma, hlučným dieselem, na dobových ALU :mrgreen: Až budu stavět auto, tak založím téma na (ne)jen můj golf s názem "socka v teplákách" :P
tak to si objevil neco noveho klanim se.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od vandermayder »

děkuji za obdiv :D dneska jsem mluvil se známým, co mě doveze to auto a snad by to mohl dovézt už o příštím víkendu. Kéž by, protože tak v dubnu musím začít makat zase na baráku a vrátím se ke golfu tak v listopadu, ale co sa vleče, neuteče :mrgreen:
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

Uživatelský avatar
dangenius
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 26.10.2007 23:52
Bydliště: Hlavní město BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od dangenius »

Willdaa píše:
vandermayder píše:tak jsem se díval na foto gII a většina má široké nárazníky, což se mi zdá už obehrané. Tady to je samé GTI, G60, snížit, odlehčit a nafůkat, tak mě to utvrdilo, že si postavím oldskullovů GII, s úzkýma, hlučným dieselem, na dobových ALU :mrgreen: Až budu stavět auto, tak založím téma na (ne)jen můj golf s názem "socka v teplákách" :P
tak to si objevil neco noveho klanim se.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Vojtek6666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 243
Registrován: 14.10.2009 10:00
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od Vojtek6666 »

kdyžtak od tebe koupim ty tvoje široké, pošli mi foto jaký přední lízo přesně scháníš

Uživatelský avatar
Smrtihlav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.04.2009 17:23
Bydliště: Kralupy

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od Smrtihlav »

dangenius píše:Lízátko buď tady :arrow: http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=882" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo origo pokuď se ještě dodává.A to musíš snad vědět ty co chceš.Jestli úzký nebo široky.Každýmu se líbí jinej styl. :mrgreen:Tak nevím co čekáš za odpovědi. :mrgreen:
Tady je to lízo levnější :wink:
http://www.autokelly.cz/#" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf 2 GTI G60, Škoda Octavia II Combi TDI facelift, ex: VW Golf 2 GT, Škoda 120L, Renault Thalia 16v, VW Passat TDI PD 4Motion, VW Vento 1.9D, VW Golf 2 GTI 16v Wolfsburg edition

Uživatelský avatar
eazydaz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od eazydaz »

ja som skusim predny naraznik dat uzky,ale chyba mi ten plech pod prednym celom,nechapal som,auto nevyzera,ze by bolo burane,nikde nieje nic vyklepavane ani rovnane..alebo ked sa davali siroke narazniky od vyroby tak celo sa nedalo?inac si to neviem vysvetlit
Naposledy upravil(a) eazydaz dne 09.02.2010 14:56, celkem upraveno 1 x.

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od Adams »

eazydaz píše:ja som skusim predny naraznik dat uzky,ale chyba mi predne celo,nechapal som,auto nevyzera,ze by bolo burane,nikde nieje nic vyklepavane ani rovnane..alebo ked sa davali siroke narazniky od vyroby tak celo sa nedalo?inac si to neviem vysvetlit
Podle me by tam melo byt.

Uživatelský avatar
eazydaz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: nárazníky, široké, nebo úzké?

Příspěvek od eazydaz »

Adams píše:
eazydaz píše:ja som skusim predny naraznik dat uzky,ale chyba mi predne celo,nechapal som,auto nevyzera,ze by bolo burane,nikde nieje nic vyklepavane ani rovnane..alebo ked sa davali siroke narazniky od vyroby tak celo sa nedalo?inac si to neviem vysvetlit
Podle me by tam melo byt.
aj podla mna,ale neviem si to vysvetlit,nikde nie je ani naznak,ze by to bolo burane

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“