Rozpera

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Nadobka by ani tak nevadila te se vyhnu, spis jestli ji bude kde ukotvit. Zkusim sehnat nekoho s timhle autom abych si to mohl prohlidnout a dam vedet.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

snek87 píše:
Majsha píše:Tak uz jste nejmin 3, tak to asi za to stoji. Ale bylo by dobry kdyby jste se nejak vyjadrili z jakyho materialu by jste si to predstavovali atd. K nerezu se dostanu lip jak k hliniku/duralu, ale pokud vsichni budete chtit hlinikovou, tak tu tabuli koupim, ale musime se napred domluvit co a jak.
Tak me zajima hlavne cena. Radsi bych mel taky hlinik, nez nerez. Nerez je sice tvrdsi, ale taky o dost tezsi.
Cim vic lidi tim lip, tlaci to cenu dolu. Kdyz to stihnu tak to vecer zmerim a spocitam na kolik by asi vysla u toho duralu. Odhadem by mohla byt okolo 800. Uvidim jak a jaky sezenu material.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Tabule duralu tvrdy 1/4 zadny blato stoji bez par korun 2500 Kc a ma 26 kg (94kč/kg)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Takze vas poprosim kdo o co mate zajem mi napiste do SZ at to dam nejak dohromady a s kazdym se domluvim.

Uživatelský avatar
Mach.003
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1358
Registrován: 24.07.2008 22:36
Bydliště: Praha/OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpera

Příspěvek od Mach.003 »

Ja by jsem šel taky do te lyziny pod motor.
I LOVE Mk2s! I LOVE German style!

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Takze jsem to dneska trosku rozmeril a myslim ze cena te lyziny by mohla byt cca 8-900. AKorat jsem se teda dival ze to moc neni kam prichytit na napravnici, takze by se to muselo prisroubovat primo k ni. Nebo ma nekdo nejaky napad ?

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Rozpera

Příspěvek od lister »

co udělat rozpěru mezi ramena a na ní nějaký úchyty pro lyžinu ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

lister píše:co udělat rozpěru mezi ramena a na ní nějaký úchyty pro lyžinu ?
Napad je to dobry, ale pochybuju o tom ze by si kazdej chtel jeste koupit rozperu navic. Uz tak myslim ze si to nekteri rozmysli kvuli cene. Je to potreba proste vymyslet tak aby se to dalo prichytit primo k napravnici.

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Rozpera

Příspěvek od stevocz »

neviem ci ti to pomoze ale takto je to na origo kryte
Obrázek

na naprave su priamo dierky aspon ja som ich tam mal len kedze chces aby to krylo vanu tak budes to musiet nejak vypodlozit alebo nejak tak ohnut aby bola nizsie

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Rozpera

Příspěvek od vwCharlie »

já bych to rešil tak samo a nechal bych to jen pod vanu a ten kusek převodovky,jak je setrvák. Myslím,že by to bylo zbytečné dělat pod celý motor,hlavně jak tam něco spadne,tak ať nejste nasrani,že ho musíte sundávat nebo dávat ho dolu při každé prkotině,co budete na autě robit. :wink:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Vsak ja neplanuju pres cely motor. Jen takovy pruh ktery bude kryt olejovou vanu proti narazu. V nejsirsim miste bude mit 51 cm. Vepredu je to v pohode, ale zadek je horsi, tam to proste bude muset byt na 2-3 diry do napravnice.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Rozpera

Příspěvek od vwCharlie »

však to si tam každý vrtne,jinak to udělat,aby to vypadalo rozumně a šlo to i jednoduše sundat asi nepůjde.

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Rozpera

Příspěvek od stevocz »

preto som poslal tu moju fotku aby videl ze dierky na naprave su tam original na tych miestach (pripadne videl jak je tam uchytene original), nie preto aby urobil pod cely motor, to by bolo asi o dost tazsie.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Dneska jsem odpoledne prohlizel napravu, neboj. Na ty diry jsem se dival, ale ten spoj ve kterym jsou je sikmo, proto se pouzit nedaj. Musi to byt az ke spodku napravnice.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Rozpera

Příspěvek od Majsha »

Tak pristi tyden by mozna mohly byt prvni dve hotovy. ALE potrebuju od nekoho schopnyho zmerit o kolik je niz spodek olejove vany nez spodek napravnice a kolik je od predku olejove vany k te pricce se silentblokem, zhruba asi ke stredu toho sroubu co drzi silentblok. Je tu nekdo schopnej mi to zmerit nejlip pres vikend, ja ted nemam na cem.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“