široký naraznáník a dovírání dveří..?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
f!lly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 08.05.2008 12:59

široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od f!lly »

zdravim porotřeboval byh poradit mam gII gtd 3dvéř a špatne mi dovírají oboje dveře musím dicky tak na 3x jak to poladím??stačí hledat tím čepem na kastli správnou polohu??nebo lepší koupit nowý?? už je na nem vytlačené drážka..A k širokému narazníku, pořád mi visí u blatníku a vypadá to hrozně..dival jsem se ze nej a jsou tam ty černé uchyty jak se na ne narazí ta drážka na nárazníku ae narazník mi na ne témeř nedosáhne..poradte jak jej přitáhnout!!jo v neni to tím že mam puvodne roční 86??newim jestli tam puvodne nebyl uzky třeba.. zatím díky za rady

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od Georgino007 »

Tak když to poledíš těma čudlama tak to bude líp zavírat, ale nebudou sedět ty dveře jak mají (třeba ten prolis na sebe nebude navazovat) Zkus je otevřít, vzít za ně a trochu je přizvednout nahoru, to by mohlo pomoct... Ale jestli máš panty vylágrovaný jako já, tak už tomu nepomůže ani svěcená voda :lol:
K nárazníku... určitě dolů a podívat se, kde je chyba. To že tam byl původně úzkej je při tomhle roku výroby skoro jistý, tak koukni jestli jsou v blatníkách ty úchyty co mají. Na širokej jsou takový vysoký a strkají se do dvou děr (pokud nejsou blatníky měněný, tak tam nebudeš mít ani tu druhou díru) kdežto pro úzký jsou úchyty v blatníku kulatý...

f!lly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 08.05.2008 12:59

Re: široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od f!lly »

ani výměna pantů nepomuže??? a jak vypadají ty uchyty pro široký narazník??jsou tam dva černé gumové valce cca 3/4cm vysoké a na konci rozšířené na každá strane jsou dva nad sebou ae jak sem říkal připadámi že jsou moc nízko a vzadu a narazník na ne nedosáhne..odpoledne to vyfotím

Uživatelský avatar
Ugood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 14.01.2009 22:11
Bydliště: Cheb

Re: široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od Ugood »

bohužel panty nevyměníš na jedný straně je to součást kastle a na druhé je to součást dveří!ale dají se byměnit ty čepy co jsou v pantech ale je to trochu pakárna!jinak dovírání dveří vyšteluješ zámkem(kolíkem) co je na kastli mělo by to být na 15klíč a chce to si s tím pohrát! 8)

Uživatelský avatar
hlavi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.03.2010 20:14
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od hlavi »

f!lly píše:zdravim porotřeboval byh poradit mam gII gtd 3dvéř a špatne mi dovírají oboje dveře musím dicky tak na 3x jak to poladím??stačí hledat tím čepem na kastli správnou polohu??nebo lepší koupit nowý?? už je na nem vytlačené drážka..A k širokému narazníku, pořád mi visí u blatníku a vypadá to hrozně..dival jsem se ze nej a jsou tam ty černé uchyty jak se na ne narazí ta drážka na nárazníku ae narazník mi na ne témeř nedosáhne..poradte jak jej přitáhnout!!jo v neni to tím že mam puvodne roční 86??newim jestli tam puvodne nebyl uzky třeba.. zatím díky za rady
já jsem taky měnil nárazníky za široký, vzadu mi to sedí dobře, ale přední mi taky padal dolů protože to nedošáhlo na ten držák.... tak jak jsem měl pod úzkým nárazníkem to lízátko tak jsem ho sundal a po něm zůstaly díry tak jsem vzal šrouby a ze spodu to normálně chytl ke kastly ;) nejde nic poznat, vypadá to úplně jako kdyby to sedělo na těch držákách ;)
VW Golf 1.6D r.v. 1986, pomalu, ale jistě ho začínám dávat do kupy....není to pro mě "jen" auto :)

Uživatelský avatar
Kloggie
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 12.04.2008 11:46
Bydliště: Praha 6 - Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od Kloggie »

Já jsem měnil úzký za široký a normálně jsem ten širokej držák upnul do díry po kulatým držáku a drží to v poho. Jinak na vylágrovaný panty je lék podložka, dej jí mezi panty nahoře a bude to v pohodě. Jinak kolík k zámku musí mít v pohodě ten plastovej obal aby to chodilo jak má, jinak se nedovíraj dveře.
reklamní a jiné polepy na zakázku
potisk triček, něco málo triček na ukázku:
http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6197401

Uživatelský avatar
Mach.003
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1358
Registrován: 24.07.2008 22:36
Bydliště: Praha/OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: široký naraznáník a dovírání dveří..?

Příspěvek od Mach.003 »

Tu podložku spiš dat do spodního pantu ne? Aby se ty dveře zvedly. Nebo jsi to myslel jinak?
I LOVE Mk2s! I LOVE German style!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“