Teče mi do auta :o)

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Teče mi do auta :o)

Příspěvek od MvK »

Nevim kam tohle téma zařadit, jelikož to je problém na příč tématickým spektrem... :D Teče mi voda z EXTERIERU do INTERIERU... :D

Ale jen pravá strana, takže je utopenej spolujezdec + místo za nim... Řidičova strana + místo za nim naprosto suchý...

První po čem sem šel byl větrák, už sem to zažil u bejvalý JETTY, taky rybník a tam to teklo exlusivně práve tim... Tady to vypadá že suchý, navíc je utopenej i zadek... Takže asi dveřma... Asi špatný gumy... A proto mě zajímá jestli se tohle někomu taky nepoštěstilo a neví přesně kudy to tam teče... :wink:
Obrázek

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Teče mi do auta :o)

Příspěvek od shazzer »

Kdyz si clovek na chvili prestane myslet, ze jen on je ten na svete nejdulezitejsi, tak po chvili logickyho premyseni usoudi, ze kdyz ma zavadu na jednom z asi 6 milionu pred 20 lety vyrobenych aut, ze velmi pravdepodobne neni prvni, kdo ji ma! Takze funkce hledat (treti tlacitko v horni liste zprava) nebo si projit aspon nazvy threadu na poslednich dvou stranach v obou sekcich. Pak najde toto:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=119&t=154716" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=119&t=154123" onclick="window.open(this.href);return false;
S nejvetsi pravdepodobnosti je v kyblu (nebo uplne chybi) tesnici a izolacni folie pod calounenim dveri

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi do auta :o)

Příspěvek od MvK »

No hezká práce, umíš bejt i užitečnej... :mrgreen: Přejdu ty řeči ve formě drobných narážek a urážek a PODĚKUJU TI.... :D

Přiznávám že tentokrát sem hledat nezkoušel a rovnou sem to sem napsal.... :wink: Ale za to můžou ty myšlenky o tom že sem nejdůležitější na světě, to ony mi zatemnily mysl a mozek... :D

Děkuju, děkuju.....
Obrázek

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Teče mi do auta :o)

Příspěvek od shazzer »

Neni zac! :-) A jeste jedno uklidneni na zaver - funkci hledani tu nepouzije odhadem kazdy treti zakladatel noveho threadu, takze netreba propadat panice, zatemnelych mozku je vsude kolem dost :-D

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Teče mi do auta :o)

Příspěvek od areka »

shazzer píše:Neni zac! :-) A jeste jedno uklidneni na zaver - funkci hledani tu nepouzije odhadem kazdy treti zakladatel noveho threadu, takze netreba propadat panice, zatemnelych mozku je vsude kolem dost :-D

Wo.e. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi do auta :o)

Příspěvek od Keflek »

nene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Touran 2.0 TDi

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“