us blinkry na blatniciich

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

cubane
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 13.03.2010 18:22

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cubane »

shazzer píše:cubane: kdyz ve svym prispevku cituju text od cernohousmartin, tak se to tyka prispevku od cernohousmartin, tzn. netyka se to prispevku od kohokoliv jineho. Svuj nazor na prvni dotaz od cubane jsem napsal bezprostredne za jeho prispevkem, takze podle vsech pravidel diskusi jsem zadnou citaci neprovadel, nebot to neni nutny.

Ale zpet k tomu puvodnimu problemu: s tou STK a homologaci jsem to ani nezminoval, ale zcela souhlasim. Proc je hloupost delat to z prednich blinkru, je hlavne kvuli jejich velikosti, nevhodnemu tvaru "zevnitr podbehu" a zpusobu upevneni do nosneho plechu.

nic ve zlym ale tvuuj prispevek je hned pod tim meem.. tak jsem nemohl vedet.. na koho to je.. a hlavne zadnou citaci mi to tu neukazuje.. tak bud jsem slepej jaa nebo byy si meli v praci spravit kompa.. jako chtel jsem to delat z predniich blinkruu ale to byl prvni napad ktery mi projel hlavou.. hlavne bych teoreticky nepouzil cely blinkr ale pokusil bych se sundat tu predni stranu takzvane tu krytku.. jestli vite o cem mluviim ale toho uz dost... lidi jsou tu vstriicne a dokazou pomoc.. tak uz viim kde ty pozicky sehnat.... mate jeste nekdo nejake rady ci napady jak to spacifikovat? o elektriku se zabyvat nebudu.. v tomhle nemam zadnou zkusenost.. ale mam znameho kterej je pres to vaazne machr..

cubane
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 13.03.2010 18:22

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cubane »


misto nich bych pouzil tyhle http://www.vwmaniac-club.cz/Blue/index.php?888,us-pozi" onclick="window.open(this.href);return false;čky-audi-r8-žlutá jsou o doost hezcii mi prijde

Uživatelský avatar
opam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 20.12.2010 20:45
Bydliště: Slovensko

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od opam »

neviem ako v cesku ale u nas za to dost dzubu policajti. radsej by som uvazoval o kupe origo. tusim aj tu na fore taketo ako som pridal obrazok niekto predaval
Přílohy
Picture232.jpg

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cernohousmartin »

já je prodával asi před měsícem

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od Georgino007 »

Jj a já je asi před měsícem konečně sehnal po těch letech :mrgreen: A jsem za to dost rád, protože sehnat je a ještě v nějakym pěknym stavu je takřka nemožná věc :( Jedině přes Ebay z emériky, ale tam jsem kdysi jednomu shopu dokonce psal ale odpověď jsem nedostal, holt jsem z CZ no... :lol:

Uživatelský avatar
JOCKER
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 23.10.2009 21:54
Bydliště: Opava

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od JOCKER »

Zdravím pánové. Nevím jaké značky mají ty origo pozičky, ale mám pocit, že tam nebude Ečko v kroužku. Tzn., že světlo není homologováno pro EU a policajti mají další duvod dávat pokutky. Na STK se o to taky zajímají. Takže vlastně vyhozené peníze. Píšu, protože jsem taky chtěl US pozičky a toto mi bylo sděleno na příslušných úřadech.

cubane
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 13.03.2010 18:22

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cubane »

takze to tak vypada ze se na to asi vykaslu a budu hold shanet original... ikdyz je to takrka nemozne ale sehnat se daji... staci bejt trpelivej a porad sledovat inetrnet pac jakmile se nekde objevi americka verze jde hned pryc.. mam ale doma jeden horsi blatnik tak to mozna zkusiim.. uvidime jak to pujde.

cubane
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 13.03.2010 18:22

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cubane »

JOCKER píše:Zdravím pánové. Nevím jaké značky mají ty origo pozičky, ale mám pocit, že tam nebude Ečko v kroužku. Tzn., že světlo není homologováno pro EU a policajti mají další duvod dávat pokutky. Na STK se o to taky zajímají. Takže vlastně vyhozené peníze. Píšu, protože jsem taky chtěl US pozičky a toto mi bylo sděleno na příslušných úřadech.

No kdyz je to original audi tak by tam mela byyt homologace. si myslim jaa.. poslu mail danemu obchodu a dam vedet..

Uživatelský avatar
variant1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 26.12.2007 21:46
Bydliště: KOPŘIVNICE

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od variant1 »

Pokud to je homologace pro usa má to na sobě vyraženo DOT
Pokud to má na sobě E je to pro evropu.

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od Georgino007 »

Teď jsem koukal na ty origo pozičky a je tam DOT :wink:

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od shazzer »

Mno, tak bez "E"cka je DOT k nicemu.

Uživatelský avatar
cernohousmartin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 758
Registrován: 22.01.2009 23:59
Kontaktovat uživatele:

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cernohousmartin »

shazzer píše:Mno, tak bez "E"cka je DOT k nicemu.
to je jasný,jak nemáš ÉČKO tak ti tady v Evropě svítit nebudou,ty mrchy to prostě poznaj že nejsou doma :mrgreen: ...jo a kdyby si je náhodou rozchodil tak bacha na policiju,pujdou potom jak diví,myslim že by jsi diky tomu mohl bejt středem pozornosti ve vašem kraji,takže bacha na to :mrgreen:

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od shazzer »

:-)

cubane
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 13.03.2010 18:22

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od cubane »

tak to jsem nevedel ze za tou velkou louzi maji jinou homolagaci.. ty vole co si nevymyslej :D

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: us blinkry na blatniciich

Příspěvek od Georgino007 »

Já jsem rád středem pozornosti :wink: :mrgreen: Ne, tak udělal bych to asi na nějakej vypínač nejspíš, a zapínat jenom v bezpečných zónách :lol:
A když by mě kvůli tomu zastavili, a byla by to závada, kterou bych na místě hned odstranil, tak je to ok ne?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“