mlhovky zaměnitelnost

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

mlhovky zaměnitelnost

Příspěvek od machinecz »

hojte delší dobu se porozhlížím po mlhovkách jak na golfa tak i na jettě mám jednu prasklou.. během pár minut jsem našel čirý mlhovky za 1500-1800kč ale radši bych origo a levněji :D koukal jsem na audi 80 třeba že vypadá skoro stejně , nemá někdo nějakou zkušenost se záměnou? nebo nějakej tip?

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: mlhovky zaměnitelnost

Příspěvek od shazzer »

Predpokladam, ze mas na mysli ty, ktery jsou "integrovany" ve vysokym (GTI) narazniku. Daji se koupit jeste originalni nove, ale jedna je za EUR130 :-( Jinak co jsem se ted v rychlosti dival, tak novy original HELLA se daji poridit od nejakych EUR80/par, neoriginalni (ale vetsinou black-chrome nebo klarglas) byvaji od EUR40/par, kdyz ma clovek stesti tak ale i za EUR10/par.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: mlhovky zaměnitelnost

Příspěvek od vwCharlie »

rači tam dej neorigo,co vypadá jako origo než z nějakého jiného auta...

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: mlhovky zaměnitelnost

Příspěvek od machinecz »

do širokého nárazníku .. origo koukám stojí pálku .. koukal jsem na ně na té 80tce.. neměl jsem čas je měřit a vypadaly totožně .. přecejen koncern tak se ptám jestli někdo nemá zkušenost že jsou stejné .. spoustu dílu z toleda bych klidně do golfa dal když jsou totožné .. neštítím se toho že je to seat :) .. teda jen přirovnání ... neoriginální za nějakých 1700 mužu koupit kdykoli .. ty jsem koukal že jsou v kažem tuning krámu.. co ale se mi líbí na těhle autech je, že do nich nemusím sypat peníze po desetitisících .. kdybych do golfa co žere 4,5l kvuli kterým si ho vážím nasypal 40 000 za díly tak si radši koupím benzín s výbavou .. a není to malej rozdíl .. mám 2 auta a rozdíl mezi jetýma možná totožnýma z audi vs novýma je 2500 (350/sadu na audi klubu + pošta) .. to se si myslím vyplatí řešit a uspořený peníze dát třeba do nových brzd

Bobeso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 16.07.2010 00:11
Bydliště: Pardubice

Re: mlhovky zaměnitelnost

Příspěvek od Bobeso »

Jestli chces tak mam doma par novejch nepouzitejch mlhovek,origo nejsou ale vypadaj jako origo,stelovani atd...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“