Nové vložky zámků

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudyan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 20.11.2007 00:40
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Nové vložky zámků

Příspěvek od Koudyan »

Jeden malej dotaz-nemáte náhodou někdo nějakej tip, kde sehnat nové vložky do zámků (včetně klíčů :D ).. :?: našel jsem kompletní sadu na eBay i s klikama, zámkem kufru atd. za cca 500,- Kč, ale poštovné je další čtyři kila.. :|

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Nové vložky zámků

Příspěvek od shazzer »

Bez problemu u VW v Classic-parts, shanis 191837061A a stoji EUR11.19/ks (je okamzite skladem).

Uživatelský avatar
Koudyan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 20.11.2007 00:40
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové vložky zámků

Příspěvek od Koudyan »

Nj, ale to je jen vložka bez klíče a těch "zajížděcí bazmeků," které pak na správný klíč reagují svým zasunutím (aspoň tak jsem si to vyložil). Mně právě odchází vložka zámku řidiče a kufru, jakože ani klíče už nejsou zrovna nic moc.. :|

Jsem jen zvědavej, jak podobnou věc kdo řešíte, protože určitě s tím nemám problém jen já. Tak mě napadlo, jestli se nedá sehnat jen základní sada těch vložek (L,P dveře; kufr; spínačka; popř. víčko nádrže) rovnou se dvěma klíči.. 8) Sada s kompletníma klikama a celým mechanismem zámku kufru, jako je ta na eBayi, mi příjde docela zbytečná-u nás na mjauto.cz jsem teda našel něco podobnýho za cca 1150,- Kč :mrgreen:

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové vložky zámků

Příspěvek od xxMIKExx »

já sem to vyřešil uplně jednoduše,a to tak že sem si poskládal zamky noví,ze 3 starých,stavítka sou očíslovany a podle toho si poskládáš zamek,sice to zabere chvílu času ale je to na pohodu
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Nové vložky zámků

Příspěvek od shazzer »

Presne tak, poskladat si zamky sam. jednak me prekvapuje, ze by odchazela ta vlozka - pokud to auto nekde dlouho nestalo a neni totalne zaoxidovana, tak na ni neni, co by odeslo. Mnohem castejsi je, ze jous uz uplne odrbany ty stavitka. To se ale krasne da poskladat ze starsich zamku. Jinak pro zajemce o nove a originalni: koupit lze stale jeste vse, co je potreba: vlozky, klice, sady stavitek i pruzinky. Vse je to jen otazka penez :-)

Uživatelský avatar
Koudyan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 20.11.2007 00:40
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové vložky zámků

Příspěvek od Koudyan »

Dík! No, asi zatím zkusím pořádně pročistit ty starý zámky, případně vyměnit jen jejich horší části. Jakože na těch vložkách mně nejvíc vadí, že se už blbě dovírá ten vnější kryt proti bordelu (na kufrovém zámku už se třeba nezavře vůbec)-uvidíme.. 8)

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Nové vložky zámků

Příspěvek od shazzer »

Koudyan píše:..Jakože na těch vložkách mně nejvíc vadí, že se už blbě dovírá ten vnější kryt proti bordelu (na kufrovém zámku už se třeba nezavře vůbec)-uvidíme.. 8)
Jestli tim myslis tu nerezovou klapku, ktera samocinne (pruzinkou) uzavira tu sterbinu pro klic, tak to je jedna vec, ktera opravdu u vlozky jako porucha hrozi. A sam vim, ze se to neopravuje snadno: demontaz toho je pohoda, ale zpetne zalisovani toho nerezoveho vicka je problem - bud je to volny nebo se primackne vic a pak ta klapka bud neotvira nebo se zadira. A to sem si na to vyrobil lisovaci pripravek, jinak by to neslo vubec. A kdyz to clovek pri lisovani neodhadne, tak zdeformuje ten zinkovy odlitek vlozky a muze si jit do VW nebo na vrakac pro jinou :-(

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“