slabé blinkry !!!!

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Novy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 15.05.2010 11:25
Bydliště: Č.B.

slabé blinkry !!!!

Příspěvek od Novy »

Zdravim, vím že je to možná blbej dotaz ale já sem tak trochu blbější člověk tak mě prosím omluvte :D mám problém s tím že mi blikají blinkry velice slabě a za sluníčka to není skoro vůbec vidět takže na mě všichni troubí že neblikám :D tak prosím o radu, co s tím ? silnější žárovky ? díky moc . 8O

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: slabé blinkry !!!!

Příspěvek od stevocz »

pozri jake tam mas. ci tam nahodou nemas len 5W co su urcene na svetla. v smerovkach by mali byt 21W. ak nie tak potom uz len zmerat napatie ale to sa blbo mera

Tomaskocz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 856
Registrován: 25.12.2008 16:48
Bydliště: Krnov/Brno

Re: slabé blinkry !!!!

Příspěvek od Tomaskocz »

přední blinkry rozdělej, vytáhni žárovku a šmirglem trošku očisti oxidaci, tohle jsem měl taky, na zadních by oxidace být neměla, plus může být ještě někde problém s ukostřením
VW GOLF IV 1.6 16V AZD

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: slabé blinkry !!!!

Příspěvek od Kuny1991 »

Jakmile ti klesne napětí na žárovce k 9V tak ti blinkr přestane blikat a dioda ti začne signalizovat prasklou žárovku. Dělalo mi to taktéž, kvůli zoxidovaným kontaktům.
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
kamencz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3038
Registrován: 12.04.2010 07:33
Kontaktovat uživatele:

Re: slabé blinkry !!!!

Příspěvek od kamencz »

Mel sem stejny problem a delalo mi to relatko na blinkry. Ale moznych pricin muze byt vice. Par se jich tu uz zminilo :) chce to jit kousek po kousku :).
Skoro všechny dily na MKII 605868274
Koupim http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=173396" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=0Vf5y4XIo8o" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Novy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 15.05.2010 11:25
Bydliště: Č.B.

Re: slabé blinkry !!!!

Příspěvek od Novy »

okkkk ,tak díky moc všem za rady, zítra na to kouknu a snad na to přídu ,jinak na mě ostatní budou troubit dále :D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“