Jeden stěrač.

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Jeden stěrač.

Příspěvek od refresh »

Fotí se tu a takové blbosti jako samolepky na okně atd., tak proč né stěrač :mrgreen:

Uživatelský avatar
luciiinka..
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 23.07.2012 10:15
Bydliště: Vysočina

Re: Jeden stěrač.

Příspěvek od luciiinka.. »

Tákže chlapci, chtěla jsem vám ukázat, že stěrač v praxi vážně funguje, ale potom co jsem zapadla do sněhu a musela jsem čekat, až mě vytýhne sypač jsem vás vážně proklínala :D navíc jsem nepřišla na to, jak mám sama vyfotit stěrač za chodu,aby jste mi věřily, že opravdu vidím...
Přílohy
Fotografie0169.jpg
Zde jde trošku vidět kam až stěrač zajede, jde ještě o 1 polohu níže,ale to jsem vážně nestihla vyfotit. Sebe jsem nezvládla sama vyfotit s pohledu aby jste mě viděli za volandem a viděli, že opravdu přez okno vidim :)
Zde jde trošku vidět kam až stěrač zajede, jde ještě o 1 polohu níže,ale to jsem vážně nestihla vyfotit. Sebe jsem nezvládla sama vyfotit s pohledu aby jste mě viděli za volandem a viděli, že opravdu přez okno vidim :)
Fotografie0173.jpg
Vw golf mkII 1.8 GTI 16v
Golf mkII 1.6 GTD

Uživatelský avatar
honza16v
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 22.07.2009 19:20

Re: Jeden stěrač.

Příspěvek od honza16v »

to je vostrý, tebe tahá sypač a ty přitom fotíš stěrač :D
To je neuvěřitelný ,jak se tady řeší jeden stěrač . Tvoje auto ,tvůj stěrač a ty s tím jezdíš, tak nevím co tu furt kdo řeší, prostě to není origo a to je asi největší problém :wink:

Uživatelský avatar
luciiinka..
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 23.07.2012 10:15
Bydliště: Vysočina

Re: Jeden stěrač.

Příspěvek od luciiinka.. »

Rychle jsem si ten stěrač vyfotila, než pán uvazal lano k té radlici :D
Přesně tak moje auto, můj stěrač :D Neni to origo, ale mě to nevadí, líbí se mi to :pleasantry: a nikdo z těch co tady shazují jeden stěrač nemá 100% originalni vw, každej tam má něco, co tam z výroby nebylo ;)

honza16v píše:to je vostrý, tebe tahá sypač a ty přitom fotíš stěrač :D
To je neuvěřitelný ,jak se tady řeší jeden stěrač . Tvoje auto ,tvůj stěrač a ty s tím jezdíš, tak nevím co tu furt kdo řeší, prostě to není origo a to je asi největší problém :wink:
Vw golf mkII 1.8 GTI 16v
Golf mkII 1.6 GTD

Smaich89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.08.2018 08:19
Bydliště: Budějce

Re: Jeden stěrač.

Příspěvek od Smaich89 »

Kdyby někdo chtěl, tak tu mám celej mechanismus podomácku udělaný, není to moje práce, jen jsem to vyndal z auta. Včetně motorku ;)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“