Golf II polocabrio

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Radimp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.08.2011 02:22

Golf II polocabrio

Příspěvek od Radimp »

Pánové,není to dlouho,co jsem zahlédl na prodej na Tipcars.cz- Golf II polocabrio,neví někdo,kdo tuhle úpravu(firma)dělal?Nebo jestli máte někdo nějaké info a hlavně foto???Díky moc za odpovědi. :wink:

Radimp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.08.2011 02:22

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od Radimp »

Radimp píše:Pánové,není to dlouho,co jsem zahlédl na prodej na Tipcars.cz- Golf II polocabrio,neví někdo,kdo tuhle úpravu(firma)dělal?Nebo jestli máte někdo nějaké info a hlavně foto???Díky moc za odpovědi. :wink:
No nic,odpovím si sám.Dnes jsem ho zahlédl v jednom bazaru v hodně zničeném stavu.Tak jsem ho blýsknul. :P
Přílohy
SP_A0919.jpg
SP_A0920.jpg

Uživatelský avatar
opam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 20.12.2010 20:45
Bydliště: Slovensko

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od opam »

ked som bol na prepise s autom policajt sa ma spytal ci mam stresne alebo to je kabrio. vymlete som mu odpovedal ze stresne. az ked som dopovedal som si uvedomil co som urobil. preslo par rokov a ja este stale lutujem ze som bol taky chuj a nemohol som si oficialne zrezat strechu z auta : D

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od shazzer »

Vy ste ale hlupaci! To, ze uriznete strechu prece neznamena, ze z toho je kabrio - to je pak jen golf s urizlou strechou. Kabria se prece vyrabely seriove. Ale i male dite napadne, ze tam musi byt vyrazne zesilen ram kolem celniho okna, aby byla zachovana alespon jakas takas ochrana posadky pri prevraceni, a pak taky podlaha/dvere pro zajisteni aspon podobne podelne a torzni tuhosti karoserie vzhledem k obyc. Cely tohle kecani presunte do tematu 'Jak by to nemelo vypadat', protoze pak se tu bude nekdo snazit najit nejaky uzitecny info a narazi akorat na podobny zvasty.

Uživatelský avatar
Koudyan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 20.11.2007 00:40
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od Koudyan »

shazzer píše:Vy ste ale hlupaci! To, ze uriznete strechu...
Je tohle nutný.. :roll:

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od shazzer »

Koudyan píše:Je tohle nutný.. :roll:
Bohuzel je! Projdi si temata za poslednirok ci dva, na 10 kecu pripada 1 solidni informace, moder na nejaky trideni a cisteni kasle z vysoka a tak se to tu pouze a jenom zapleveluje balastem, tak jsem si pridal i ja svuj. Nelibi? Me taky ne.

Uživatelský avatar
Kasovo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2589
Registrován: 11.04.2010 12:05
Bydliště: Mittelböhmen

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od Kasovo »

nehádejte se kucí upravce je BIEBER gmbh. a dělal i šíra, porsche , brouky, kadetty, fiesty atd
WAGENSCHPURKS

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od fido-dido »

myslim ze to byl puvodne tento
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=153684" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Uživatelský avatar
Luban06G
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2079
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Už jen Blansko

Re: Golf II polocabrio

Příspěvek od Luban06G »

mně se to teda vůbec nelíbí :roll:

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“