Aerodynamika cihly...

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
rst
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 25.07.2009 17:25

Re: Aerodynamika cihly...

Příspěvek od rst »

original kryt pod motor,Scirocco,pokud vím tak jen do Švýcarska
http://www.scirocco.cz/forum/index.php?topic=673.0" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Aerodynamika cihly...

Příspěvek od Vecernicek »

Koukám že spousta členů tuto debatu vítá a čte ji aniž by něco napsala.
Mě příjde jako by se tři členové tady vybijeli a ukájeli své ego.

Gofař z donucení: Jen tak dál, až budeme mít schválené pikes peaky podložené skutečnými čísly tak budou čumět a nenapíšou ani čárečku. A nebo napíšou další slohovou práci o tom proč je to špatně a na závěr uvedou 356 tisíc důvodu že to co jsme postavili už není golf 2 ale jakásí mega konverze.

Shatzer: Čekal jsem lepší článek. To že jsi ho nedočetl ani celej a vadí ti hrubky svědčí o tom že nejsi technik ale jen nějakej knihovník kterýmu vadí chybějící čárka. :lol: Vím že je to jako mluvit do vrby, ale snažím se ti vysvětlit že tvoje příspěvky jsou o ničem a nepřináší žádnou hodnotu a protože píšeš nejen mě ale i ostatním ať se na všechny úpravy vykašlou mě utvrzujee v tom že radíš špatně protože sám na tyto úpravy nemáš. Toť vše.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aerodynamika cihly...

Příspěvek od Žížal »

Az budes mit homologovanou upravu 1,6D, ktera prinese zlepseni aspon o 10% v oblasti spotreby, max, rychlosti nebo hluku tak ti klidne pogratuluju.
Jenze to bys musel prestat kecat a zacit robit a to u tebe nikdy nevyslo. Zatim jsem od tebe nevidel zadny vysledek krom kecu. Do jara muzes pripravit podklady pro homologaci 1,6D Pikes Peak :D
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Aerodynamika cihly...

Příspěvek od Vecernicek »

Ne? To mě mrzí že sis nevšiml jak na tom byl golf 2 1,8GX... Bohužel to dopadlo trošku jinak než jsem předpokládal.

Vy by jste chtěli okamžité výsledky, okamžitě hodnoty na tři desetiná místa apod. Trošku zpomalte, napřed se o tom pobavme, spočítejme a poté začněme realizovat. Homolgace je věc až poté.

Golfar_z_donuceni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 22.09.2011 09:30

Re: Aerodynamika cihly...

Příspěvek od Golfar_z_donuceni »

175kmh tacho na rovince, co vic rict? Docileno pomoci mensich uprav zvenci, ale i z nudy jsem si vysrouboval vstriky, vymenil podlozku, pretesnil co se dalo a zacal modifikovat trosku agresivnejc palivo :) Dekuji za podnety, ted jsem musel prace na exterieru prerusit (protoze zima) a venuji se interieru. Ted jen cekam az bude mit kamarad volno a vrhneme se na vymenu prevodovky z 4S na 4T (na motor-talk.de je par jedincu co to udelalo a pochvaluji si to)
poradi podle oblibenosti: typ44 ... typ81 ... typ81 ... typ81 ... KdF Golf ...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“