Central kufru jak na nej?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Central kufru jak na nej?

Příspěvek od VWgolfGT »

dodelal sem do dvojky central ale nevim jak poresit kufr?jak to mate vy?

Uživatelský avatar
Bart_NJ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 672
Registrován: 21.11.2007 09:54
Bydliště: Nový Jičín <-> Ostrava

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od Bart_NJ »

Já jsem namontoval originál vzduchový centrál a na záměk řidiče s řídícím přepínačem centrálu jsem namontoval 1 servo s dálkovým ovládaním.

Pokud jsi dodělal centrál a ptáš se, tak předpokládám že to není originál vzduchový.
V tom případě si sežeň zadní zámek i s táhlem ke vzduchovému centrálu, je jiný než bez.
Moje G2: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=151448" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od VWgolfGT »

Bart_NJ píše:Já jsem namontoval originál vzduchový centrál a na záměk řidiče s řídícím přepínačem centrálu jsem namontoval 1 servo s dálkovým ovládaním.

Pokud jsi dodělal centrál a ptáš se, tak předpokládám že to není originál vzduchový.
V tom případě si sežeň zadní zámek i s táhlem ke vzduchovému centrálu, je jiný než bez.

jasne klasickej elektrickej co mi doma zbyl,to sem si myslel ze ten zamek je jinej diky :wink:

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od shazzer »

klasickej central=pretlako/podtlakovej - pokud mas elektrickej, tak rozhodne neni klasickej, nybrz soucasnej a tedy neoriginalni. Udelej si jasno v pojmech, v pripade potizi otevri slovnik cizich slov.

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od fido-dido »

SHAZZER : v tvem prizpevku jsem nenasel nic cim by jsi vtomto tematu pomohl ale mozna ze mas potrebu nekoho stale opravovat ( coz me asi nemine take :) ).

pokud poterebujes dodelat cenralni zamykani kufru, obavam se ze nic jineho nez sehnat original zamek pro central nezbyde.
standardni zamek ma pro klic 2 polohy pro centarl 3 polohy. u zamku pro central je navic tahlo k ovladani. ktere pote pripojis k podlakovemu cenralu ( klasika ) nebo elektrickemu centralu (moderni nahrada :) )
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od VWgolfGT »

fido-dido píše:SHAZZER : v tvem prizpevku jsem nenasel nic cim by jsi vtomto tematu pomohl ale mozna ze mas potrebu nekoho stale opravovat ( coz me asi nemine take :) ).

pokud poterebujes dodelat cenralni zamykani kufru, obavam se ze nic jineho nez sehnat original zamek pro central nezbyde.
standardni zamek ma pro klic 2 polohy pro centarl 3 polohy. u zamku pro central je navic tahlo k ovladani. ktere pote pripojis k podlakovemu cenralu ( klasika ) nebo elektrickemu centralu (moderni nahrada :) )

diky moc za radu,rada nad zlato na kterou sem cekal :wink:
takze jdu schanet spravny zamek diky moc

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od fido-dido »

neni zac
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Uživatelský avatar
kamencz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3038
Registrován: 12.04.2010 07:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od kamencz »

No ja central na zadnich dverich nemam ale vyradil sem zamek z provozu a dal sem tam odskok na dalkove ovladani :)
Skoro všechny dily na MKII 605868274
Koupim http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=173396" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=0Vf5y4XIo8o" onclick="window.open(this.href);return false;

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od shazzer »

fido-dido píše:..v tvem prizpevku jsem nenasel nic cim by jsi vtomto tematu pomohl ale mozna ze mas potrebu nekoho stale opravovat ( coz me asi nemine take :) )..
Ne neboj, opravovat te nebudu, protoze tys nedokazal napsat spravne ani tri slova po sobe. Ten termin jsem opravil ze zcela jednoducheho duvodu - jednoznacnost. To znamena, ze se pouzivaji takove terminy, ktere neumoznuji jiny vyklad, jinak dochazi k nedorozumenim. To, ze zamek zadni kapoty pro centralni zamykani ma 3 polohy a obycejny jen dve nemusim psat, to vidi kazdy kdo ma oci. Notabene kdyz jej na to upozorni i navod k obsluze vcetne obrazku!

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od fido-dido »

shazzer píše:
fido-dido píše:..v tvem prizpevku jsem nenasel nic cim by jsi vtomto tematu pomohl ale mozna ze mas potrebu nekoho stale opravovat ( coz me asi nemine take :) )..
Ne neboj, opravovat te nebudu, protoze tys nedokazal napsat spravne ani tri slova po sobe. Ten termin jsem opravil ze zcela jednoducheho duvodu - jednoznacnost. To znamena, ze se pouzivaji takove terminy, ktere neumoznuji jiny vyklad, jinak dochazi k nedorozumenim. To, ze zamek zadni kapoty pro centralni zamykani ma 3 polohy a obycejny jen dve nemusim psat, to vidi kazdy kdo ma oci. Notabene kdyz jej na to upozorni i navod k obsluze vcetne obrazku!
sejdem se brzy v dalsim tematu kde nekoho bude s opravovat ale nijak cloveku nepomuzes ci neporadis.
:yahoo:
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Uživatelský avatar
kubi52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.05.2011 19:06
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od kubi52 »

Sorry za OT, ale pekne Fido :D

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od fido-dido »

;)
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od 11mAjA11 »

na shajzzera se vyprdněte, akorát se zbytečně nervujete a o to mu jde..sral pes na něj, když ho budete ignorovat, tak bude třeba nasraný on víc než vy..
Nemá smysl se tím zaobírat..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od fido-dido »

11mAjA11 píše:na shajzzera se vyprdněte, akorát se zbytečně nervujete a o to mu jde..sral pes na něj, když ho budete ignorovat, tak bude třeba nasraný on víc než vy..
Nemá smysl se tím zaobírat..
souhlasim.
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Uživatelský avatar
kubi52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.05.2011 19:06
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Central kufru jak na nej?

Příspěvek od kubi52 »

Udelame topic:"Jak na Shazzera" :D .To by mohla byt dobra poradna

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“