Přední mlhovky Jetta II

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Standiik
Člen klubu
Příspěvky: 131
Registrován: 02.09.2008 22:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Standiik »

Za boha jsem nepřišel na to, jak mám přidělat přední mlhovky na výztuhu nárazníku :-( Kdyby někdo mohl poradit, budu rád :-)
VW Jetta II 1.8 16v GLI Po renovaci -> http://standiik.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;; VW Jetta 1.6 GTD Daily

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Georgino007 »

Jsou tam na to díry ve výstuze :wink: Jenom to do ní vložíš, přišroubuješ a je to :good: Myslim si ale že se kvůli tomu musí sundat z výztuhy i nárazník, abys tam nějak dostal šrouby...
Aspoň origo to tak je, možná že je tam třeba nemáš jestli jsi je nenašel... :)

Uživatelský avatar
Standiik
Člen klubu
Příspěvky: 131
Registrován: 02.09.2008 22:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Standiik »

No nějaký díry tam jsou :-D, pořádně to prohlídnu a když to na ně nebude sedět tak se navrtají nové :-) to je to nejmenší ;-), moc děkuju za pomoc.
VW Jetta II 1.8 16v GLI Po renovaci -> http://standiik.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;; VW Jetta 1.6 GTD Daily

Bobeso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 16.07.2010 00:11
Bydliště: Pardubice

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Bobeso »

Taky zalezi jestli mas origo ty drzaky na mlhovky,ja jsem kuopil repliky a nepasovaly,tak jsem vrtal jiny diry.

Uživatelský avatar
Taszi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 29.09.2007 15:38

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Taszi »

Standiiik: Mas uzky alebo siroky naraznik? Podla fotiek asi siroky...

Uživatelský avatar
Standiik
Člen klubu
Příspěvky: 131
Registrován: 02.09.2008 22:37
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Standiik »

Mám široký, mlhovky jsem stále nevyřešil kloudnou cestou, tedy spíš nebyl čas :-) stavělo se celé auto... Tak teď přijde na řadu hrubé násilí a snad tam ty mlhovky nakonec dám :-)
VW Jetta II 1.8 16v GLI Po renovaci -> http://standiik.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;; VW Jetta 1.6 GTD Daily

Bobeso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 16.07.2010 00:11
Bydliště: Pardubice

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Bobeso »

Taky jsem mel rozdelany cely auto a smlhovkama jsem taky trochu bojoval
1.kdyz das mlhovky se stelovanim musi ten plech co drzi predni blatniky dolu,musis tam mit takovy Ucka,nektery G2 je tam meli automaticky
2.neznam neoriginal drzak mlhovek,ktery tam pasuje a nemusise hodne upravovat,Original sedi ale cena ne,myslim 2KS 2tkc,skoro co stoji cely mlhovky za kus plechu a myslimsi ze original drzak mlhovek se uz neprodava.
3.ja jsem dal mlhovky od Jomu ciry,nemaji stelovani,tak ze jak je tam das tak sviti ale nesundavas ten plech,ktery drzi blatniky,ty kratky mlhovky bez stelovani tam jdou krasne.
4.neoriginal drzaky se musi upravit,skoro se zda ze ty drzaky delalo 5 lety deti a jeste na jiny auto.

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od shazzer »

Bobeso píše:..1.kdyz das mlhovky se stelovanim musi ten plech co drzi predni blatniky dolu,musis tam mit takovy Ucka,nektery G2 je tam meli automaticky..
Presne tak, ten Schutzblech se musi demontovat. Zatim jsem ale neprisel na zpusob, jak se bez tohoto plechu v predni casti upevni kryt pod motor, ktery prave jeho zadni hranu pouziva jako svou operu. Nema nekdo fotku, jak to bylo originalne provedene, napr. na GTi?

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Přední mlhovky Jetta II

Příspěvek od Georgino007 »

Místo něj se tam pak přišroubuje jenom takovej profil na kterej se kryt uchytí... Když jsem dával dohromady posledního golfa, tak jsem si aale upravil ten obyčejnej plech, protože jsem ten profil neměl a ani jsem ho ještě na vlastní oči neviděl, dá se to udělat tak aby se tam mlhovky vlezly k němu, akorát to chce udělat trochu vybrání v místech kde je mlhovka a pásne to a dá se tam dát krásně kryt pod motor :)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“