Kulatý nebo hranazý???

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Kulatý nebo hranazý???

Příspěvek od Maslo23 »

Prosim pomoc, už si nevim rady, chci teď dávat masku bez znaku a za nic na světě se nemůžu rozhodnout jestli předek z G2 nebo Jetty. Sedne tam ta Jetta úplně jak oryginál?

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klasek »

když tam dáš chladičovku se světlama z jetty,tak to tam padne jak poklice a hrnec

stim předkem je to těžký,každýmu se líbí něco jinýho

mrkni na galerii dvojek,tam máš obojí vyfocený a rozhodni se co se ti líbí víc :lol:

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klasek »

:? oprav si název

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Kdyby ses rozhodle pro kulaty a dvouoko tak bych dyztak mel na prodej masku bezznaku uplne novou Mattig. :)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

Willdaa píše:Kdyby ses rozhodle pro kulaty a dvouoko tak bych dyztak mel na prodej masku bezznaku uplne novou Mattig. :)

copak za ní chceš? písni mi na sz klidně :D možná by byl zájem :wink:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

jinak jesli kulatý nebo hranatý, mě se víc líbí kulatý a 4 oko :wink:

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

me se libi oboji,kdyz sem jezdil tatkovo dvojkou koupil sem masku bez znaku a ciry lampy s krizkem..svoji dvojku sem koupil s jetta cumakem a premyslel sem taky o kulatejch ,ale nechce se mi to sundavat,hranaty maj taky svy kouzlo,ten cumak je pak mohutnejsi..a sedi to super,kdyz mas tu brejly jak uz ti neko psal.. :wink:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

mara7518 píše:me se libi oboji,kdyz sem jezdil tatkovo dvojkou koupil sem masku bez znaku a ciry lampy s krizkem..svoji dvojku sem koupil s jetta cumakem a premyslel sem taky o kulatejch ,ale nechce se mi to sundavat,hranaty maj taky svy kouzlo,ten cumak je pak mohutnejsi..a sedi to super,kdyz mas tu brejly jak uz ti neko psal.. :wink:

jo na tom tvým je to hezký, ale každej je na něco jinýho :wink:

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Baltik_VW píše:
mara7518 píše:me se libi oboji,kdyz sem jezdil tatkovo dvojkou koupil sem masku bez znaku a ciry lampy s krizkem..svoji dvojku sem koupil s jetta cumakem a premyslel sem taky o kulatejch ,ale nechce se mi to sundavat,hranaty maj taky svy kouzlo,ten cumak je pak mohutnejsi..a sedi to super,kdyz mas tu brejly jak uz ti neko psal.. :wink:

jo na tom tvým je to hezký, ale každej je na něco jinýho :wink:
jo vyzdyt ja nic nerekl abych ho presvedcoval ze tyhle nebo ty druhy! :wink: .rozhodne se podle sebe..

jo a kdyz maska bez znaku tak to se mi libi u kulatejch,na tech jetta je ten cumak pak moc hranatej,myslim.. :wink:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

mara7518 píše:
Baltik_VW píše:
jo na tom tvým je to hezký, ale každej je na něco jinýho :wink:
jo vyzdyt ja nic nerekl abych ho presvedcoval ze tyhle nebo ty druhy! :wink: .rozhodne se podle sebe..

jo a kdyz maska bez znaku tak to se mi libi u kulatejch,na tech jetta je ten cumak pak moc hranatej,myslim.. :wink:
jj to se musí rozhodnout sám, půlka lidí řekne kulatý a půlka hranatý, to se nedá takle rozhodovat... :wink: :roll:

Uživatelský avatar
dj_fifin
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj_fifin »

Baltik_VW píše:
mara7518 píše: jo vyzdyt ja nic nerekl abych ho presvedcoval ze tyhle nebo ty druhy! :wink: .rozhodne se podle sebe..

jo a kdyz maska bez znaku tak to se mi libi u kulatejch,na tech jetta je ten cumak pak moc hranatej,myslim.. :wink:
jj to se musí rozhodnout sám, půlka lidí řekne kulatý a půlka hranatý, to se nedá takle rozhodovat... :wink: :roll:
a dalsi pulka rekne rally a dalsi pulka ctyroko a dalsi pulka dvouoko a kdyby nahodou tak kamos ma ctyroko hranate..nevim co je to za typ...prej asi z Golf Caddy...fakt nevim ale Golfy jsou pekny vsechny 8)

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lethal »

Ja se priklanim ke kulatym, protoze mas na vyder dekolik typu cirych svetel a na Jettu se cira optika tezko shani. Pokud ovsem cirou nechces tak hranaty vypadaj lip a nejlepsi je rally predek :D

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

dj_fifin píše:
Baltik_VW píše: jj to se musí rozhodnout sám, půlka lidí řekne kulatý a půlka hranatý, to se nedá takle rozhodovat... :wink: :roll:
a dalsi pulka rekne rally a dalsi pulka ctyroko a dalsi pulka dvouoko a kdyby nahodou tak kamos ma ctyroko hranate..nevim co je to za typ...prej asi z Golf Caddy...fakt nevim ale Golfy jsou pekny vsechny 8)
Tady na clubu ho ma Majsha je to US verze.

jinak podle meho vkusu:
1)Rallye
2)dvouoko
3)ctyroko
4)ostatni
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Mr_Oizo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 496
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_Oizo »

Ještě přihodím do debaty US předek. :lol:

Osobně se přikláním k dvouoku a světla s křížem. Nebo ten US. Toť můj názor do pranice...
Obrázek

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Příspěvek od Maslo23 »

já sem přemejšlel i o Rally masce, ale ty světla, to by se mi prodražilo, zatim nějak pořád vede ten předek z Jetty. Nevíte na kolik by vyšla ta optika s křížem?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“