nejde otvorit dvere.

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

nejde otvorit dvere.

Příspěvek od stevocz »

ahojte. mam taky problem.

pred asi dvoma tyzdnami sa mi stalo ze som otvoril spolujazdcove dvere a neslo ich zavriet. jakeby sa nechceli zachytit o ten kolicek na kasni co drzi dvere zabuchnute. zabuchol som a nedrzali. tak som sa s tym trochu pohral a ukazalo sa ze ked som par krat pohybal tym kolickom na zamykanie pri okne (hore, dole) tak zrazu to nejak prebralo a uz fungovali normalne.

pred tyzdnom sa mi to zopakovalo ale tento postup nepomohl. tak som sa pohral aj s kluckou z vnutra a vsetko mozne a zrazu sa dali zabuchnut. ale nastal problem ze ked som ich zamkol a potom chcel otvorit tak to uz neslo. vytiahol som kolicek hore tak jak ma byt odomknute a ked som potiahol klucku z vnutra tak sa ten kolicek zatiahol dnu. nechapem preco. tak som to skusil zvonku a na vonkajsej klucke ziaden odpor a neotvorilo sa. po asi dni a nejakom jazdeni sa zrazu dali normalne otvorit ako keby nebol ziaden problem. asi to nejak vydrncalo a tak to nejak slo otvorit.


teraz sa mi stalo znovu to iste ale neviem ich nijak otvorit a same sa to zatial tiez neopravilo. v com je problem? hlavne nechapem to ze kolicek je hore aby bolo odmknute a ked chcem otvorit z vnutra kluckou tak ten kolicek zatiahne.

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde otvorit dvere.

Příspěvek od fido-dido »

asi bude problem v zamku dveri ( to co drzi za kolik v kastli)

doporucuji vymontovat poradne ocistit a znovu namazat.
pokud nepomuze vymenit.
Přílohy
zamek dveri.JPG
GOLF II r. 91 GT 1.8 RP EX GOLF II r.90 1.6 PN ************************************************
koupim "ladene"vyfukove svody na 1,8 8 Ventil ************************

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“